Co robić na wieczorze kawalerskim?

 

Za dwa tygodnie miałem wziąć ślub. Narzeczona dopiero dzisiaj poinformowała mnie, że w ten weekend organizuje sobie i swoim przyjaciółką wieczór panieński. Nie chciało mi się siedzieć w domu i nudzić, dlatego zdecydowałem, że w tym samym czasie urządzę dla siebie i moich kolegów wieczór kawalerski. Najpierw jednak musiałem wymyślić, co można robić na takiej imprezie.

Byłem zadowolony ze swojego wieczoru kawalerskiego

wieczór kawalerski w łodziPo krótkim zastanowieniu, wpadłem na pewien pomysł. Zdecydowałem się urządzić wieczór kawalerski w Łodzi. To duża miejscowość, gdzie każdy z zaproszonych przeze mnie gości będzie mógł z łatwością dojechać. W dodatku można tam było znaleźć wiele atrakcyjnych miejsc na zorganizowanie takiej imprezy. Bez problemu znalazłem dobre miejsce, które mieściło się w centrum Łodzi. Było to centrum rozrywkowe, gdzie oferowano dostęp do wielu różnych atrakcji. Osobiście zdecydowałem się zaprosić moich kolegów na mecz piłki nożnej oraz bilard. Oprócz tego na miejscu mogliśmy liczyć na bardzo dobre jedzenie oraz drinki w atrakcyjnych, niskich cenach. Dzięki temu, że wynajmowaliśmy atrakcje na wyłączność, wiedzieliśmy że w tym samym czasie nie będą z tych obiektów korzystać inne osoby. Byłem z tego bardzo zadowolony. A jeszcze bardziej ucieszyło mnie to, że koszt zorganizowania takiego wieczoru kawalerskiego był naprawdę niski.

Już podczas imprezy zorientowałem się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Najważniejsze było dla mnie to, że wieczór kawalerski spodobał się zaproszonym przeze mnie chłopakom. Kolejną jego zaletą było to, że świetnie i kulturalnie się bawiliśmy, praktycznie do samego rana. Gdybym miał komuś polecić to miejsce, zrobiłbym to bez wahania. Obsługa jest tam bardzo miła, ceny przystępne, a atrakcji naprawdę dużo.