Darmowy kurs na operatora żurawia

Nie posiadałem wykształcenia, które gwarantowałoby mi dobrą pracę. Zresztą u mnie na wsi, to mało kto skończył podstawówkę. Ja miałem ukończoną zawodówkę, jednak w tym konkretnym kierunku ciężko było znaleźć dobrze płatną pracę. Szukałem cały czas czegoś odpowiedniego.

Dobrze płatna raca na stanowisku operatora żurawia 

operator żurawia kursPewnego dnia, kiedy wybrałem się do miasta, to spotkałem swojego dawnego kolegę ze szkoły. Pracował jako operator żurawia i świetnie zarabiał. Nie chciałem pytać go o pracę, bo było to dla mnie dość niezręczne, jednak rozmowa potoczyła się w taki sposób, że to on sam mnie zapytał. Okazało się, że w jego firmie potrzebny był jeszcze jeden operator żurawia kurs firma opłacała i nie poniósłbym żadnych kosztów. Praca tego typu mi pasowała, ponieważ mogłem pracować jako operator i od razu się tym zainteresowałem. Kolega zarekomendował mnie u swojego szefa i już po dwóch dniach byłem na rozmowie. Dostałem szansę, której nie mogłem zmarnować. W tym samym miesiącu zapisano mnie na kurs, na który chodziłem regularnie i przyswajałem dość sprawnie całą wiedzę. Dowiedziałem się też, że posiadałem odpowiednie predyspozycje do tego typu pracy, co mnie cieszyło. Kurs nie był łatwy, ale poradziłem sobie doskonale i uzyskałem niezbędne uprawnienia do pracy na stanowisku operatora żurawia. Pracę miałem dzięki temu zagwarantowaną i nie musiałem oddawać ani grosza za ten kurs, który w całości opłacił mój pracodawca. Los się do mnie uśmiechnął i miałem dobrze płatną pracę.

Każdego dnia chętnie chodziłem do pracy, gdyż sprawiała mi ona przyjemność. Radziłem sobie doskonale i dzięki temu otrzymywałem co miesiąc dodatkową premię od szefa. Byłem cenionym i szanowanym pracownikiem a moja sytuacja materialna znacznie się poprawiła.