Do przewiezienia mebli wynająłem firmę transportową

Ostatnio musiałem przewieźć dwie szafy z naszego domu do domu moich rodziców. Kupiliśmy z żoną nowe meble a szafy bardzo przydałyby się właśnie u moich rodziców. Myślałem, że ogarnę to moim osobowym samochodem z nadwoziem kombi, ale okazało się, że to zdecydowanie za wielkie gabaryty. Miałem do wyboru wynajęcie dostawczaka albo firmy, która mi te meble przewiezie.

Firmie za transport zapłaciłem dwieście złotych

rekomendowana firma transportowa z warszawyWydawać by się mogło, że przewiezienie dwóch szaf do miejsca oddalonego o kilka kilometrów to nic nadzwyczajnego. Dla faceta to nie powinno być nic nadzwyczajnego. Tylko, że do tego potrzebny jest duży samochód i przynajmniej dwie pary silnych męskich rąk. Musiałbym wynająć samochód dostawczy, za co zapłaciłbym spokojnie ponad sto złotych. Tymczasem zajrzałem do internetu i znalazłem ogłoszenie, które wystawiła rekomendowana firma transportowa z Warszawy. Zadzwoniłem pod podany numer i okazało się, że sami mi wszystko ogarną za dwieście złotych. Jakbym miał wynajmować auto i jeszcze szukać kogoś do pomocy albo ściągać tatę, żeby to przewieźć to o wiele lepszym rozwiązaniem było wynajęcie firmy transportowej. Podjechali w wyznaczonym terminie dużym samochodem, wszystko zapakowali, zawieźli pod wskazany adres i wszystko wypakowali. Wnieśli meble do pokoju w mieszkaniu rodziców i za to wszystko wzięli dwieście złotych. Wszystko zajęło im może z godzinę. Kolejnym razem też skorzystam z ich usług.

Nowe meble przywieźli nam dwa dni po tym jak poprzednie zawieźliśmy do rodziców. Za chwilę znowu będziemy mieć meble na zbyciu, bo będziemy remontować pokój naszego synka. Będą to meble dziecięce, więc wystawimy je na sprzedaż na jednym z portali z ogłoszeniami. A jak ktoś będzie chciał je kupić to polecimy mu firmę, którą wynająłem ostatnio do przewożenia szaf.