Dobry podgrzewacz do wosku

Jakiś czas temu zmieniłam trochę moją pielęgnację. Przede wszystkim, wymieniłam kosmetyki których używałam, ponieważ okazało się, że nie są właściwe do mojego typu cery. Oprócz tego, zaczęłam częściej chodzić do kosmetyczki na różne zabiegi typu oczyszczanie twarzy. Chciałam trochę odmłodzić swoją twarz.

Depilacja woskiem i zakup podgrzewacza 

podgrzewacz do woskuJeżeli chodzi o zabiegi pielęgnacyjne, pomyślałam też o depilacji,. Miałam już dość korzystania z maszynek jednorazowych, które były niezwykle nieprzyjemne. Zdecydowałam się na depilację woskiem. Wosk już kupiłam, był mi potrzebny jedynie podgrzewacz do wosku w rolce. Stwierdziłam, że w ten sposób będzie mi wygodniej go używać. Podgrzewanie wosku bez takiego urządzenia byłoby niezwykle problematyczne. Mogłoby nam się coś rozlać i zabrudzić. Z takim podgrzewaczem, nie trzeba było się o to martwić, ponieważ był tak skonstruowany, żeby unikać takich sytuacji. Posiadał specjalną pokrywę chroniącą przed zabrudzeniem. Jedyne co trzeba było zrobić, to umieścić odpowiednią ilość wosku w podgrzewaczu i zaczekać, aż wosk stanie się płynny. Następnie rozprowadzić równomiernie wosk i skorzystać z paska do odklejania wosku. Producent sugeruje, żeby nie rozgrzewać wosku do więcej niż 60 stopni, ponieważ taka temperatura jest optymalna. Po wystygnięciu wosku trzeba było tylko zerwać pasek w odpowiednim kierunku i można posmarować depilowane miejsca jakimś specjalnym balsamem ochronnym.

Byłam zachwycona działaniem wosku do depilacji. Z podgrzewaczem bardzo dobrze się go aplikowało. Z każdym dniem zauważałam, że włosy zaczynają odrastać coraz słabsze i mniej widoczne. Tak własnie działa wosk. Dlatego tak wiele kobiet się na niego decyduje. Ja również stałam się zwolenniczką depilacji woskiem dzięki temu.