Druk cyfrowy w dobrej cenie

 

Moja firma działa w branży cyfrowej, także w zasadzie nie mamy do czynienia z żadnymi papierowymi dokumentami. Wszystko odbywa się elektronicznie i składowane jest w chmurze. Jednak od czasu do czasu trzeba wydrukować jakąś umowę dla klienta lub też umowę o pracę dla nowo przyjętej osoby.

Dobrej jakości druk cyfrowy

druk cyfrowy onlineTrzymanie drukarki trochę mijało się z celem. Była tak rzadko eksploatowana, że to zbędny wydatek. Z kolei chodzenie po drukarniach też było trochę bez sensu. Trzeba było stać w kolejce, czekać aż ktoś na miejscu do wydrukuje i potem wrócić z teczką pełną wydruków. Musiało być jakieś inne, lepsze rozwiązanie tej sytuacji. Kolega z innej firmy powiedział mi, że najlepszy według niego jest sprawdzony druk cyfrowy online. Podesłał mi nawet linka do konkretnej firmy. Można było się zalogować do nich na konto klienta, przesłać pliki do wydruku i zapłacić za nie przelewem internetowym. Jedyne co trzeba było zrobić to potem iść do drukarni i odebrać zamówienie. Nie trzeba stać w kolejce i czekać na wydruki. Ta opcja bardzo mi odpowiadała. Na stronie napisali nawet że jest możliwość dostarczenia dokumentów przez pracownika drukarni lub nadania ich pocztą jeśli firma znajduje się poza miastem. Nie zawsze jest kogo wysłać do drukarni, trzeba także zmarnować benzynę. Lepiej jest dać parę złotych więcej, ale mieć pewność, że wydruki do nas przyjadą na czas. Od razu chciałem przetestować tę opcję. Założyłem konto firmowe na stronie i wrzuciłem pakiet kilku dokumentów.

Już za pół godziny dostałem wiadomość, że dokumenty są wydrukowane i gotowe do odbioru. Akurat jechałem w tamtej rejon to je odebrałem. Potem jednak częściej będę korzystał z opcji dostarczenia dokumentów za opłatą. Dobrze mieć takiego sprawdzonego partnera biznesowego.