Fotelik samochodowy z homologacją

Większość rodziców chcąc zaoszczędzić pieniądze, kupuje od razu wózek w komplecie z gondolą, spacerówką i fotelikiem samochodowym. Jest to jakieś rozwiązanie, ale nie zawsze jakość fotelików jest wysoką, dlatego lepiej kupić oddzielnie profesjonalny model.

Jak wygląda fotelik samochodowy firmy Espiro?

foteliki samochodowe espiro z homologacjąPrzewożenie dzieci w samochodzie zawsze musi się odbywać w specjalnym foteliku, który jest dostosowany do wieku, wagi i wzrostu dziecka. Na rynku znajdziemy modele, które rosną razem z maluchem i one są najlepsze, bo starczają na dobrych kilka lat. Foteliki samochodowe Espiro z homologacją są przeznaczone dla dzieci od urodzenia, bo posiadają regulację oparcia i mają w zestawie specjalne wkładki dopasowujące się do ciała dziecka. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na wgniecenia i pęknięcia, a więc maluchy są w nich bezpieczne. Zagłówek fotelika został wyposażony w możliwość dopasowania wysokości i szerokości oraz został wykonany z materiałów energochłonnych. Pasy bezpieczeństwa, którymi przypina się maluszka posiadają regulację w pionie i poziomie, gdyż krzyżuje się je na wysokości podbrzusza. Są one pokryte specjalną pianką, która minimalizuje ewentualne ryzyko otarć. Fotelik Espiro posiada aż pięć stopni regulacji oparcia, od leżącej do siedzącej, dlatego może w nim jeździć niemowlak nie umiejący jeszcze siedzieć oraz dziecko sześcioletnie. Foteliki samochodowe z tej marki mogą być montowane przodem, albo tyłem do kierunku jazdy. Ich całkowita waga, to niecałe 10 kg.

Zakup fotelika samochodowego trzeba dokładnie przeanalizować i wybrać najlepszy model, spełniający wszystkie nasze wymagania. Przede wszystkim musi być bezpieczny i wygodny dla maluszka. Za dobry fotelik Espiro trzeba zapłacić około czterysta złotych.