Idealne okno dachowe

Od dziecka marzyłam o wykorzystaniu okien dachowych w moim domu. Z zachwytem podziwiałam zdjęcia w gazetach, a także w katalogach wnętrz, gdzie okna dachowe były standardem. Marzyłam o możliwości podziwiania błękitnego nieba, a także migoczących gwiazd bez wychodzenia z domu. Kiedy więc zebrałam fundusze na budowę własnego domu wiedziałam, że tego typu okna z pewnością zostaną przeze mnie wykorzystane.

Gdzie kupiłam najlepsze okno dachowe?

okna optilight 78x118Przyznam szczerze, że początkowo nieco obawiałam się ceny takich okien. Wydawało mi się, że to rozwiązanie architektoniczne będzie naprawdę kosztowne. Okazało się jednak, że tak nie jest, dzięki czemu mogłam bez większego problemu zamontować cały zestaw. Rozważałam różne modele, jednak to okna OptiLight 78×118 wzbudziły moje największe zainteresowanie. Okna te cieszyły się bardzo dobrą opinią wśród osób, które zdecydowały się na ich zainstalowanie. Dostępne były w dwóch wersjach – wersji dwuszybowej, jak i trzyszybowej. Zdecydowałam się na zestaw czterech takich okien, który był dostępny w sklepie internetowym w promocyjnej cenie. Muszę zaznaczyć tutaj, że wersja trzyszybowa w pełni spełniła moje oczekiwania. Okazało się, że nie była kosztowna, a za niewielką opłatą mogłam wydłużyć gwarancję na kolejne dziesięć lat. Zewnętrzna szyba była hartowana, co zapewniało odporność na silne uderzenia. Okno posiadało również specjalny system antywłamaniowy.

Jeśli chodzi o montaż to nie musiałam się martwić, gdyż był on naprawdę prostu. W zakupionym zestawie w cenie miałam także transport oraz kołnierze, w których okna muszą być zamontowane. Dzięki odpowiednio dobranym kołnierzom konstrukcja była szczelna i zapewniała izolację. Jestem naprawdę zadowolona z tego zakupu i wiem, że okna będą mi naprawdę długo służyły.