Jak nałożyć manicure tytanowy?

 

Dłonie, a co za tym idzie paznokcie odgrywają ogromną rolę jeśli chodzi o kobiecą urodę. Dlatego też trzeba dbać o to, żeby dobrze wyglądały, co wbrew pozorom wcale nie jest trudne. O ile wiadomo na co się zdecydować. Manicure jest obecnie bardzo popularny, a trzeba zauważyć, że istnieje kilka ciekawych metod.

W jaki sposób tworzy się paznokcie tytanowe?

zestaw do paznokci tytanowychCo prawda dużą popularnością cieszą się hybrydy, jednak paznokcie tytanowe okazują się coraz bardziej znane. Jest to zrozumiałe, skoro ten typ manicure cechuje się ogromną wytrzymałością, a przy tym jest idealny dla osób uczulonych na lakier hybrydowy. Gdy pragnie się zrobić manicure tytanowy to z początku należy zmienić kształt paznokcia pilnikiem, pozbyć się skórek, zmatowić płytkę oraz odtłuścić ją. Najtrudniejsza okazuje się kolejna faza, czyli nałożenie bazy. Służy ona za klej, a przy tym wysycha dosyć szybko. Więc trzeba postarać się w krótkim czasie ją nałożyć tak, żeby była blisko skórek. Następnie trzeba szybko włożyć palec do proszku, najlepiej pod kątem o czym mówi wiele specjalistek. Ogółem nakłada się kilka warstw, więc można poprawić błędy, które się wcześniej pojawiły. Z każdą kolejną warstwą paznokcie są coraz twardsze. Potem już tylko należy nałożyć aktywator przyśpieszający schnięcie oraz top coat, który zapewnia paznokciom gładkość i odporność na odpryski. Dobry zestaw do paznokci tytanowych powinien mieć wszystko co jest potrzebne. Jak widać to wszystko nie jest szczególnie trudne, choć wiadomo, że potrzeba w tym nabyć wprawy.

Dobrze jest sprawdzić w internecie jaki efekt zapewniają paznokcie tytanowe. Będzie wtedy wiadomo, czy jest to odpowiedni wybór. Coraz więcej kobiet decyduje się na taki manicure, a trzeba przyznać, że zrobienie go własnoręcznie jest znacznie tańsze od chodzenia do profesjonalistek. Z pewnością uda się nabyć potrzebne do tego umiejętności.

Więcej o paznokciach tytanowych znajduję się na: https://www.lafemme.pl/