Jakie mebelki będą odpowiednie dla naszego dziecka?

Dzieci są najbardziej wymagającymi klientami, a jednocześnie potrzebują co chwila nowych rzeczy, akcesoriów, gdyż stale rosną. W sklepach meblowych wiele jest mebelków dla dzieci, wybór jest ogromny, dlatego ciężko jest nam się zdecydować. Najważniejsze jest, aby dopasować stolik i krzesełka do wzrostu i wieku oraz do potrzeb dziecka.

Wygodny stolik miejscem do zabaw

stolik mamutMeble dziecięce, takie jak stolik i krzesełko znajdują w domu wiele zastosowań: mogą służyć do jedzenia posiłków, rysowania, układania puzzli, zabaw oraz do gier planszowych. Kolorowy stolik mamut przykuwa z daleka wzrok dziecka i na pewno każdy malec będzie chciał usiąść przy takim stoliku. Idealnie dopasowany do wzrostu dziecka stanie się wygodnym miejscem do spędzania wolnego czasu. Wykonany z tworzywa polimerowego jest łatwy do wyczyszczenia, więc spokojnie dziecko może przy nim jeść posiłki. Stabilna budowa stolika i krzesełek serii mamut sprawia, że dziecko bez opieki dorosłego może bezpiecznie usiąść przy stoliku i samodzielnie się przy nim bawić. Już nawet roczne dziecko poradzi sobie z tym, aby usiąść przy tym stoliku i zająć się zabawą. Lekki stolik mamut jest wygodny w przenoszeniu i łatwo zmienić jego miejsce, gdy będzie taka potrzeba. Zaokrąglone kanty stolika i krzesełek spawią, że nie będzie bolało ewentualne zderzenie dziecka i uderzenie o kant stolika. Żywe kolory wpiszą się w dziecięcą kolorystykę pokoiku i wpadną w gust każdemu maluszkowi. Stolik mamut sprawdzi się także w ogrodzie podczas przyjęcia, imprezy plenerowej, grilla i zabaw na świeżym powietrzu. 

 Wytrzymały i uniwersalny stolik i krzesełka serii mamut są bardzo wygodne w użytkowaniu. Łatwe czyszczenie mebelków oraz to, że są lekkie, sprawiają, że łatwo zmienić ich miejsce  zastosowanie. Warto kupić stolik z krzesłkami mamut, bo mimo, że często użytkowane, będą wyglądały jak nowe.