Jakie rowery turystyczne są najlepsze?

 

Niewiele jest polskich firm na rynku rowerów. Ma to wiele przyczyn, jednak jest jedna, która stanowi chlubny wyjątek i jest znana również poza granicami naszego kraju. Mówimy o firmie Kross, obecnej na polskim rynku od ponad trzydziestu lat. 

Rower turystyczny od Krossa

rowery turystyczne krossKross posiada bardzo szeroką ofertę rowerów, u tego producenta znajdziemy każdy ich typ. Oprócz rowerów górskich, Kross specjalizuje się w produkcji rowerów turystycznych. Seria Trans oraz Evado są flagowymi produkcjami tego producenta. To linie rowerów, które odznaczają się różnym stopniem zaawansowania, od modeli podstawowych do tych, których firmowe wyposażenie jest tak bogate, iż nie trzeba niczego dokupować. Jednak w przypadku firmy Kross, nawet modele podstawowe są wyposażone znacznie lepiej od rowerów konkurencji. Kross daje nam w cenie roweru: podpórkę, tylny, wzmocniony bagażnik, osłonę na łańcuch, przednie i tylne oświetlenie oraz komplet błotników. W przypadku droższych modeli, oprócz tego podstawowego pakietu, dostajemy amortyzowane siodło, drugą przerzutkę, hamulce tarczowe oraz opcjonalnie – przedni bagażnik. Rowery turystyczne Kross, mimo swojej wysokiej jakości, wcale nie należą do najdroższych na rynku. Jako, że jest to polski producent to i jego produkty powinny móc konkurować ceną ze znanymi markami. No i właśnie tak jest w przypadku tej marki, dlatego też coraz więcej klientów decyduje się na jednoślady tej marki. Rower turystyczny kupmy zarówno w wersji dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

Jeżeli chcemy zakupić rower turystyczny od Krossa, najlepiej zrobić to w sklepie internetowym producenta lub u jednego z autoryzowanych przedstawicieli tej marki. To zagwarantuje nam, że kupujemy produkt oryginalny, objęty gwarancją i certyfikowany.