Karnisze idealnie pasowały do naszego wnętrza

Wprowadziliśmy się z pół roku temu do naszego nowego mieszkania. Kupiliśmy je w stanie deweloperskim i musieliśmy zrobić w nim praktycznie wszystko żeby móc w nim zamieszkać. Remont sporo nas kosztował więc poszczególne dodatki kupowaliśmy stopniowo. Zdecydowałam się jakiś czas temu na powieszenie firan w mieszkaniu.

Mąż samodzielnie zamontował wszystkie karnisze

karnisze - KwidzynNasz salon był jasny i przestronny. Firany i zasłony dodały by mu elegancji. Postanowiliśmy zakupić karnisze, które będzie można zamontować do sufitu. Zależało mi żeby nasze firany i zasłony były długie i do ziemi. Zawsze mi się podobało takie rozwiązanie. Mieliśmy w mieszkaniu duże okna więc to będzie pięknie wyglądało. Pojechaliśmy do sklepu i sprzedawca polecił nam solidne karnisze, które są bardzo wytrzymałe i będzie można na nich spokojnie zawiesić zarówno firany jak i zasłony. Sprzedawca zaproponował nam także zakup maskownicy, która zasłoni karnisze a dodatkowo będzie elegancko wyglądać. Bardzo się cieszyłam, że koleżanka poleciła mi sklep. Wyszukałam sobie go w Internecie. Polecane karnisze – Kwidzyn bardzo mi się spodobały. Ona korzystała z ich usług kiedy wybudowała i urządzała swój dom. W sklepie tym poza karniszami, można było kupić także rolety, moskitiery i wszystkie akcesoria potrzebne do dekoracji okien. Były tez firany i zasłony, które można było kupić gotowe lub na wymiar. Każdy klient mógł znaleźć w sklepie coś odpowiedniego dla swojego wnętrza. Przed zamówieniem musieliśmy dokładnie wymierzyć nasz salon.

Sprzedawca poinstruował nas jak należy to zrobić. W ciągu tygodnia mieliśmy karnisze z maskownicami do odbioru. Przy kupionym towarze była szczegółowa instrukcja więc mąż wiedział jak należy je zamontować. Nie miał z tym żadnego problemu i byłam z niego bardzo dumna. Nasz salon zupełnie inaczej wyglądał kiedy pojawiły się u nas firany i zasłony. Było przytulnie i elegancko.