Klient zainteresowany dużą ilością regałów metalowych

Zaoferowałem swojemu przyjacielowi Tomkowi współpracę. Miał on własną firmę, która specjalizowała się w produkcji regałów różnego typu. Zaskakujące dla mnie było, że Tomek nie miał wcale dużo zamówień, bo oferował doskonały towar. Dlatego zdecydowałem się mu pomóc. 

Ogromne zamówienie na wyprodukowanie regałów metalowych 

regały metalowe producentCałe życie pracowałem jako przedstawiciel handlowy i miałem ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu klientów. Wiedziałem, że uda mi się zdobyć dużo klientów, bo regały metalowe producent oferował w bardzo dobrej cenie. Tomkowi mój pomysł zdecydowanie się spodobał i od razu wziąłem się do działania. Mój przyjaciel był bardzo rzetelnym producentem i wiedziałem, że warto było zamawiać jego regały metalowe. Potrafiłem więc przekonać klientów do składania zamówień. Szczególnie zainteresował mnie jeden człowiek, który właśnie otwierał nową halę, której nie zdążył jeszcze wyposażyć. Wiedziałem, że będzie potrzebował regałów metalowych i dlatego się do niego odezwałem. Zainteresowała go oferta i złożył zamówienie na tysiąc regałów metalowych w funkcją regulacji. Kiedy o zamówieniu poinformowałem Tomka, to aż zaczął przecierać oczy ze zdumienia, bo tak ogromnego zamówienia jeszcze nie miał. To był dopiero początek, gdyż zamierzałem sprzedać jeszcze więcej regałów i miałem nawet kilku klientów na oku. Powoli się rozkręcałem a w firmie produkcja regałów odbywała się nieprzerwanie. Tomek był zachwycony tak samo jak jego pracownicy, którzy mieli dużo pracy.

W ciągu kilku miesięcy znacząco poprawiła się sytuacja w firmie mojego przyjaciela, co oczywiście było moją zasługą. Wiedziałem jakie kroki poczynić, żeby zdobyć klientów. Z regałów każdy był zadowolony i dzięki temu firma Tomka była polecana. Zaczął odnosić sukcesy.