Konferencja i catering dla firm

Tego dnia nasza praca przeniosła się poza granice naszego biura. Większość pracowników została oddelegowana do innego miasta, żeby wziąć udział w konferencji. Była ona dla nas bardzo ważna i przygotowaliśmy się do niej od miesięcy. Od niej zależało podpisanie kilku nowych umów, które korzystnie wpłyną na dalsze losy firmy.

Zachwyt nad pysznym cateringiem

catering dla firm bydgoszczBardzo się denerwowaliśmy, ale jakoś się udało. W czasie przerwy w konferencji zaproszono nas na obiad. Przyjechał catering dla firm bydgoszcz i mogliśmy trochę oderwać się od tych wszystkich biznesowych spraw. Ja na szczęście wygłosiłam już swoją mowę, tak więc w spokoju mogłam skupić się na jedzeniu. Wcześniej nawet nie wiedziałam, że aż tak bardzo byłam głodna. Przyznam, że jedzenie było pierwszej klay, naprawdę się postarali. Przygotowano dla nas cały duży stół zastawiony różnymi daniami obiadowymi. Ja preferowałam kurczaka,jeżeli chodziło o mięso, ale schab ze śliwką tak pięknie pachniał, że nie mogłam go sobie odmówić. Oprócz tego nałożyłam też pieczonych ziemniaczków, które również wyglądały bardzo apetycznie. Na stole można też było znaleźć bogactwo różnych surówek, w tym też taką z łososia i z ryżem, na które oczywiście się skusiłam. Oprócz tego do zagryzienia wzięłam sobie pieczywo z masłem czosnkowym i ziołami. Dawno aż tak bardzo mi żaden posiłek nie smakował. Delektowałam się smakiem i najadłam się za dwóch. Nabrałam sił przed kolejnymi przemowami.

Wszyscy moi znajomi z pracy również zajęli się jedzeniem i bardzo je chwalili. Mężczyźni brali sobie jakichś pieczeni i rozmawiali ze sobą z przejęciem.  Dobrze, że nas posilili przed takimi debatami, bo zawsze lepiej człowiek wszystko znosi, jak ma pełen brzuch. Wtedy jest bardziej skłonny do różnych ugód i chętniej zawiera się umowy.