Korekta kształtu ust

Duże i pełne usta to marzenie większości kobiet. Dodają seksapilu, dzięki nim twarz wydaje się młodsza i wygląda zdrowo. Niestety wiele pań, nie jest zadowolona z wyglądu swoich warg. Czasami są one asymetryczne, czasami za małe, innym razem ich kąciki zaczynają opadać. W takich sytuacjach na pomoc przychodzi medycyna estetyczna i zabieg, pozwalający uzyskać wymarzony kształt ust.

Zabieg na pełne i piękne usta

powiększanie ustW sytuacji, gdy wygląd naszych ust pozostawia wiele do życzenia lub po prostu chcemy, aby wyglądały idealnie, warto zdecydować się na powiększanie ust. Zabieg ten polega na ostrzyknięciu warg i okolicznych tkanek, odpowiednią dawką kwasu hialuronowego. Dzięki takiej terapii usta zostają uwydatnione, są jędrne i wygładzone. Jednak chęć osiągnięcia wymarzonego wyglądu, nie jest jedyną sytuacją, w której można polecić powiększanie ust. Również wszelkiego rodzaju defekty, jak asymetria lub opadanie kącików z powodu wieku, są wskazaniem do wykonania zabiegu. Po jego wykonaniu, trzeba liczyć się z początkową opuchlizną, mrowieniem i swędzeniem. Warto wówczas stosować leki przeciwzapalne, które przyspieszą regenerację delikatnego naskórka. Po kilku dniach wygląd twarzy wraca do normy, a usta zaczynają wyglądać pięknie. Trzeba o nie wówczas dbać w odpowiedni sposób- nawilżać i natłuszczać, aby usunąć martwe komórki. Jeżeli chodzi o powiększanie ust, to zabieg ten jest wykonywany bardzo często- również wśród młodych kobiet.

Młody i atrakcyjny wygląd to cel bardzo wielu osób, nie tylko kobiet. Gabinety odnowy biologicznej i salony urody, nie mogą narzekać na brak klientów. Wręcz przeciwnie- osoby w każdym wieku, wykorzystując osiągnięcia medycyny estetycznej, chętnie korzystają z zabiegów, które mają zapewnić piękny wygląd i wyraźne odmłodzenie. Na niektóre zabieg decydują się już nastolatki, chcąc poprawić defekty urody.