Korzystamy z fachowego szkolenia

Obecnie szkolenia z zakresu car wrappingu, czyli oklejania samochodów są organizowane przez coraz większą liczbę profesjonalnych firm. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych aplikatorów, którzy posiadają doświadczenie w całościowym oklejaniu pojazdów, również klasy premium. Zajęcia składają się z części teoretycznej, a także praktycznej, w czasie których kursanci samodzielnie aplikują folię na samochód i wolne elementy.

Zalety szkoleń z oklejania aut

fachowe szkolenie z oklejania autOsoby, które odbywają kursy obejmujące zajęcia z oklejania samochodu po zakończeniu kursu otrzymują dyplomy potwierdzające nabycie konkretnych umiejętności. Warto zdecydować się na fachowe szkolenie z oklejania aut. Pierwszą część stanowią zajęcia teoretyczne, które mają na celu zapoznanie kursantów z teorią, narzędziami oraz rodzajami stosowanych folii. Następnie omawiana jest także wiedza ogólna w kontekście oklejania samochodów folią. Drugą część stanowią zajęcia praktyczne, które są znacznie bardziej rozbudowane. Obejmują między innymi zapoznanie się z profesjonalnymi rodzajami materiałów i narzędzi, a także samodzielną aplikację pod nadzorem doświadczonego trenera. Szkolenia takie zostały stworzone zarówno z myślą o osobach, które nie miały dotychczas do czynienia z folią, a także chciałyby poznać prawidłowe techniki aplikacji folii na płaskich czy obłych powierzchniach.

Dodatkowo szkolenia z zakresu oklejania samochodów folią są dla tych osób, które chciałyby się dowiedzieć, jak należy prawidłowo przygotowywać miejsce montażu, a także sam pojazd do oklejania. Można opanować w czasie szkolenia również prawidłowe techniki cięcia przy pomocy taśmy Knifeless, a także dowiedzieć się wielu innych informacji w dziedzinie oklejania samochodów. Zajęcia takie są organizowane w małych grupach albo indywidualnie.