Koszulki dla dzieci

Najmłodsi bardzo lubią mieć możliwość pochwalenia się czymś kolegom i koleżankom z klasy: nieważne czy jest to kolorowe drugie śniadanie, nowa zabawka, fryzura czy ubrania. Może nam się wydawać, że dzieciom wszystko jedno co zakładają do szkoły czy na plac zabaw, ale wbrew pozorom ma to ogromne znaczenie, dlatego warto wziąć pod uwagę potrzeby dziecka. 

Najmłodsi uwielbiają t-shirty z humorem

zabawne t shirty dla dzieciOstatnio moje dziecko poprosiło mnie o to, żebyśmy pojechali na zakupy, bo chciałoby dostać nową koszulkę. Spytałam od razu czy coś się stało, czy tamte się podarły czy stało się z nimi co innego. Odpowiedziało, że nie, ale jego koledzy mają teraz koszulki z zabawnymi, uśmiechniętymi autkami albo śmiesznym napisem, a te jego są jednolite. Już miałam powiedzieć, że to przecież nie ma znaczenia i wytłumaczyć, że ma pełną szafę ubrań, ale przemyślałam to i stwierdziłam, że faktycznie kupię mu coś nowego. Nie chciałam, żeby koledzy uważali go za gorszego, a poza tym może faktycznie starałam się, by szafa mojego malucha była zbyt schludna, bo faktycznie – nie ma on żadnej koszulki z nadrukiem. Poszukałam więc zabawne t shirty dla dzieci i wspólnie wybraliśmy parę – takie z buźkami robiącymi różne miny (jedna pokazywała język, druga puszczała oczko itd), kilka ze śmiesznymi dinozaurami i autkami, a jeszcze parę z zabawnymi napisami. Synek był zachwycony i nie mógł się doczekać aż pójdzie w nich do szkoły.

Warto jest zwracać uwagę na potrzeby naszych pociech, w końcu chcielibyśmy, żeby wychodziło z domu bez obaw, że nie wygląda tak dobrze jak inne dzieciaki. W końcu czasem kolorowa koszulka może wiele zmienić, bo pokazujemy nią, że dbamy o to co myśli nasz szkrab i że bierzemy pod uwagę jego zdanie na temat tego, co mu się podoba a co nie.