Krzesła z kołatką w eleganckiej jadalni

Mąż stwierdził ostatnio, że nasze mieszkanie wymaga małego odświeżenia. Zgodziłam się z nim, ponieważ mały remont jest doskonałą okazją do zmiany wystroju niektórych pomieszczeń. Najbardziej zależało mi na tym, aby nadać nowy charakter naszej jadalni, której wystrój nam się już nieco znudził. Zaczęłam więc szukać inspiracji do nowego wystroju tego pomieszczenia.

Stylowa jadalnia z pikowanymi krzesłami

krzesło pikowane z kołatkąTrochę czasu zastanawiałam się nad tym, jaki wystrój wybrać do swojej jadalni. Chciałam, aby to pomieszczenie dobrze się prezentowało. Postanowiłam więc wybrać do niego eleganckie meble, które sprawią, że całość będzie wyglądała zachwycająco oraz bardzo stylowo. Zostawiliśmy nasz drewniany stół, ponieważ jest spory oraz bardzo wytrzymały, będzie pasował również do nowego wystroju. Jednak obok niego zamiast starych krzeseł pojawiło się krzesło pikowane z kołatką – takie meble od razu mnie zachwyciły. Takie eleganckie krzesła kojarzą mi się z luksusowymi pałacami – zechciałam więc stworzyć sobie jadalnię w takim niebanalnym stylu. Ciemne drewno doskonale komponuje się z jasnym obiciem. Mąż jest również zachwycony wybranymi przeze mnie krzesłami, ponieważ rzeczywiście nadały one naszemu mieszkaniu zupełnie innego charakteru. Jadalnia stała się ciekawa, a jej wystrój sprawia, że świetnie się w niej czujemy podczas wspólnych posiłków.

Nasi znajomi byli bardzo zaskoczeni stylem, jaki wybraliśmy do naszej jadalni. Jednak bardzo im się taki nowy, elegancki charakter tego pomieszczenia spodobał. Wszyscy zwrócili uwagę na gustowne krzesła, jakie wybraliśmy. Ich kołatki także nie zostały niezauważone – jest to bardzo ciekawy element, obok którego trudno przejść obojętnie. Takie meble nie tylko świetnie wyglądają, ale również są bardzo wygodne.