Lekcje angielskiego na terenie Koszalina

Bardzo stresowałam się maturą. Nigdy nie byłam jakąś super uczennicą i nauka nie przychodziła mi łatwo. Musiałam poświęcać bardzo dużo czasu na to, by osiągać często wyniki zbliżone jedynie do tych, które osiągane były przez uczniów nie przykuwających dużej uwagi do szkoły i nauki. Ale nic na to poradzić nie mogłam. Matura jednak wywoływała u mnie o wiele większy stres niż zwykłe lekcje.

Koszalin – skorzystanie z nauki angielskiego

nauka języka angielskiego w koszalinieJęzyk polski w dużej mierze oparty był na lekturach, a te czytałam i miałam do nich pamięć, więc to był przedmiot, którym się martwiłam najmniej. Z matematyką były już spore problemy, ale im więcej czasu przy niej spędzałam, tym jakoś zrozumienie tematów powoli przychodziło, więc w miarę mogłam oczekiwać od siebie, że jakoś mi powinno pójść. Problemem był jednak język angielski, który stanowił dla mnie spore wyzwanie. Kiedyś odpuściłam naukę języków i gdy wszyscy się pod tym kątem rozwijali, to ja cierpiałam z niewiedzy. Czułam, że bez pomocy nie ma szans, by mi się udało zaliczyć maturę. Zaczęłam sprawdzać gdzie jest jakaś polecana nauka języka angielskiego w Koszalinie. A potrzebowałam bardzo dobrych nauczycieli, którzy byliby w stanie z osoby ledwo bąkającej coś w tym języku zrobić kogoś, kto będzie w stanie zaliczyć z języka angielskiego maturę. W końcu trafiłam pod skrzydła profesjonalnego nauczyciela, który dał mi nadzieję na to, że się w końcu uda.

Nauka szła mi świetnie. Nigdy mi się tak dobrze nie uczyło języka angielskiego jak teraz. I efekty przyszły praktycznie same. Sama matura poszła mi całkiem nieźle i to angielski napisałam najlepiej. Moi rodzice nie mogli uwierzyć, że coś, co sprawiało mi tyle problemu, dzięki pomocy dobrego nauczyciela udało mi się wyciągnąć na wysoki poziom.