Masaż misami tybetańskimi

Pośpiech, nadmiar codziennych obowiązków, stres- to wszystko sprawia, że często czujemy się zmęczeni i poddenerwowani. Mimo konieczności wykonywania wielu czynności każdego dnia, warto znaleźć czas na relaks. Przynajmniej godzinę każdego dnia powinniśmy poświęcić tylko dla siebie i oddać się ulubionym zajęciom, aby odpocząć i zregenerować siły.

Misy tybetańskie w gabinetach masażu

antyczne misy tybetańskieRelaksować możemy się rzecz jasna we własnym domu. Kąpiel przy blasku świec z delikatną muzyką w tle, długi spacer, wieczór z lampką wina i ciekawą książka, pomogą nam zachować równowagę psychiczną. Jednak od czasu do czasu warto również oddać się w ręce specjalistów, aby osiągnąć stan głębokiego odprężenia. Jednym ze sposobów na pozbycie się napięcia fizycznego i psychicznego, jest profesjonalny masaż. W gabinetach odnowy biologicznej można zamówić zabieg dedykowany właśnie osobom zestresowanym. W pomieszczeniu, w którym odbywa się rytuał, panuje zazwyczaj intymna atmosfera, światło jest delikatnie rozproszone, w tle niejednokrotnie słychać spokojną muzykę. W salonach spa, podczas masażu, często używane są również antyczne misy tybetańskie. Dźwięk, który się z nich wydobywa podczas uderzeń, przynosi głębokie ukojenie. Już sama muzyka, jaką tworzą misy dźwiękowe, pozwala na rozluźnienie ciała i osiągnięcie stanu odprężenia. W połączeniu z głębokim drenażem mięśni, zapewniają prawdziwą regenerację. Nie bez powodu antyczne misy tybetańskie są wykorzystywane podczas medytacji.

Warto od czasu do czasu zrobić coś tylko dla siebie. Wśród codziennej gonitwy i pracy, rzadko znajdujemy chwilę oddechu. Wolny dzień dobrze poświęcić chociażby na wizytę w salonie spa, celem regeneracji organizmu i odbudowanie sił witalnych. Masaż relaksacyjny i muzyka medytacyjna z pewnością przyniosą ulgę skołatanym nerwom i zapewnią energię na kolejny tydzień.