Metody leczenia hipnozą

Ludzkość bez przerwy szuka skutecznych metod leczenia i terapii. Osoby zmagające się z chorobą korzystają z medycyny tradycyjnej, ale coraz częściej sięgają po niekonwencjonalne terapie. Często są to metody nieinwazyjne, nie wymagają żadnego specjalnego przygotowania i nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Po ich zakończeniu natychmiast możemy wrócić do wykonywania codziennych czynności.

Skuteczne leczenie hipnozą regresyjną

profesjonalna hipnoza regresyjnaJedną z takich metod jest hipnoza, metoda stosowana od dawna w medycynie ludowej i przynosząca dobre rezultaty o czym świadczą zachowane przekazy. Wśród niektórych osób budzi kontrowersje ponieważ wola usypianego podporządkowywana jest woli usypiającego. Metoda ta wspomaga tradycyjne leczenie i przy dobrej współpracy hipnoterapeuty i pacjenta daje pozytywne efekty leczenia w osiemdziesięciu procentach. Bardzo skuteczna jest również w leczeniu nałogów. Profesjonalna hipnoza regresyjna pozwala na przypomnienie sobie przeszłych wydarzeń. Pacjent wprowadzony w trans dociera pamięcią do źródła problemu, widzi i doświadcza odczuć z okresu w którym mogły rozpocząć się jego problemy. Analizuje je i uczy się jak sobie poradzić z taką traumą. Jest to naturalny i bezpieczny sposób leczenia dolegliwości zarówno natury psychicznej jak i fizycznej. Musimy jednak wiedzieć, że osoba zahipnotyzowana przez cały czas trwania seansu zachowuje pełną samokontrolę.

Hipnoza to proces terapeutyczny trwający około dwóch godzin. Przeprowadza go doświadczony i godny zaufania hipnoterapeuta. Osoba poddająca się zabiegowi może liczyć na jego pełna dyskrecję. Możemy z niej skorzystać w profesjonalnym gabinecie do którego kontakt znajdziemy za pomocą przeglądarki internetowej lub ogłoszeń w mediach. Koszt zabiegu nieduży a skuteczność potwierdzona i gwarantowana.