Największe w kraju termy chochołowskie

Planując wyjazd w okolice Zakopanego warto wcześniej sprawdzić wszystkie dostępne atrakcje, szczególnie gdy wyjeżdżamy na kilka dłuższych dni i równocześnie nie należymy do osób, którym raczej nie wystarcza jedynie chodzenie po górach. Trzeba też pamiętać, że w górach panują różne warunki więc lepiej zaplanować sobie także inne atrakcje.

Kiedy warto wybrać się na termy chochołowskie?

termy chochołowskieNajwiększym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim termy i baseny, których akurat w okolicy Tatr nie brakuje. Najpopularniejsze i zarazem największe w całej Polsce to oczywiście termy chochołowskie. W obiekcie można skorzystać z takich atrakcji jak m.in. baseny i jacuzzi z woda termalną, sauny czy też zabiegów SPA. Na miejscu dostępne jest również bogato wyposażone centrum sportu i restauracja serwująca przepyszne dania. Nic więc dziwnego, że wielu turystów jedzie w te okolice głównie z myślą o spędzeniu całego weekendu wyłącznie w termach. Warto więc z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwować sobie nocleg zlokalizowany niedaleko popularnych term. Najczęściej turyści decydują się tutaj na wynajem drewnianych domków góralskich, dzięki którym mogą w pełni poczuć klimat Tatr. Taka opcja doskonale sprawdza się przy większej grupie turystów, m.in. rodzin z dziećmi, ponieważ każdy uczestnik wycieczki ma zapewnioną odpowiednią przestrzeń i prywatność.

Domki mają wspólną sypialnię, łazienkę, wyposażoną kuchnię oraz kilka sypialni. W przypadku małych dzieci, można często liczyć na dodatkowe udogodnienia ze strony właścicieli w postaci m.in. krzesełka do karmienia, czy też łóżeczka turystycznego. Obok domku zazwyczaj jest do dyspozycji podwórko z miejscem na rozpalenie grila czy też zabawę z najmłodszymi oraz bezpłatny parking. Niejednokrotnie nieopodal znajduje się plac zabaw.