Naklejka sposobem na odnowienie mebli

 

Jesień to czas kiedy mam ochotę na zmiany w moim mieszkaniu. Marzy mi się porządny remont ale na razie nie mam na to środków finansowych. Zastanawiałam się jak odświeżyć szafkę w przedpokoju i nadać temu pomieszczeniu nowego życia niewielkim kosztem. Zdecydowałam się przemalować szafkę na zielono i dodatkowo okleić drzwiczki naklejką w jakiś ciekawy wzór.

Ozdabiamy meble naklejkami

naklejkiDekoracja mebli za pomocą naklejek staje się w naszym kraju coraz bardziej popularna. Naklejki to świetny sposób by nadać naszym meblom drugie życie. Ozdabiając szafki w ten sposób sprawiamy, że wyglądają one na designerskie i nowe. Producenci oferują nam szeroką gamę wzorów aby każdy miał możliwość dobrać naklejkę do swojego wnętrza. Mamy do wyboru grafiki delikatne, pełne kolorów, ciekawe motywy kwiatów czy zwierząt. Moją zieloną szafkę w przedpokoju zdobią teraz drzwiczki z motywem liści palmy w kolorach zieleni i różu. Szafka naprawdę wygląda bardzo efektownie. Na ścianie zawiesiłam kilka obrazków zdobionych złotą ramką. Całość wygląda rewelacyjnie. Jeżeli w naszym mieszkaniu panuje nowoczesny styl wybierzmy naklejki abstrakcyjne albo z motywem geometrycznym. Nie musimy ograniczać się jedynie do ozdabiania drzwiczek szafki. Firmy oferują nam naklejki w różnych rozmiarach możemy więc okleić nawet całą, dużą szafę stojącą albo jeśli wolimy tylko fronty.

Oklejanie mebli to jeden z najszybszych sposobów aby zmienić wnętrze naszego mieszkania a co najważniejsze nie wymaga od nas dużych pokładów finansowych. W końcu naklejka na szafkę jest znacznie tańszym rozwiązaniem niż gdybyśmy mieli zakupić zupełnie nową a efekt uzyskany przez naklejenie takiej dekoracji jest na pewno dużo ciekawszy. Producenci dokładają wszelkich starań aby oprócz szerokiej gamy wzorów naklejki były również jak najlepszej jakości, możemy więc być spokojni, że nie odkleją się przez bardzo długi czas.