Nowoczesny uchwyt do roweru

Sprzęt elektroniczny Garmina, a zwłaszcza urządzenia nawigacji satelitarnej, są bardzo znane i chwalone wśród użytkowników, zarówno prywatnych jak i komercyjnych. Owe urządzenia są bowiem niezawodne, bardzo wygodne i niejednokrotnie działają bezawaryjnie w najtrudniejszych warunkach. Nie są jednak jedynymi produktami Garmina, uznanymi przez klientów.

Uchwyt na urządzenia elektroniczne do roweru sportowego

uchwyt rowerowy garminAkcesoria do urządzeń Garmina są równie polecane co same urządzenia, gdyż niemal zawsze są idealnie dopasowane do wszystkich urządzeń do których są przeznaczone. Sportowcy i entuzjaści jazdy rowerowej bardzo często rekomendują uchwyt rowerowy Garmin, przeznaczony do montażu nawigacji czy liczników rowerowych na dowolnym modelu roweru sportowego czy drogowego. Nie jest to akcesorium szczególnie skomplikowane, aczkolwiek odróżnia się bardzo wysoką funkcjonalnością i wygodną konstrukcją. W przeciwieństwie do najbardziej standardowych i najprostszych uchwytów rowerowych, model Garmina pozwala na przeprowadzenie okablowania liczników do ramy, w bardzo bezpieczny sposób, minimalizujący możliwość wyrwania kabla podczas jazdy. Może on być również wyregulowany tak, by możliwe było zamontowanie dowolnego urządzenia, nie przekraczającego rozmiarami wielkości typowej nawigacji samochodowej.

Uchwyt może być więc używany do montażu nie tylko liczników, ale również nawigacji rowerowych, kamer, czy jakichkolwiek innych urządzeń elektronicznych. Standardowy zaczep zaciskowy na kierownicę można z łatwością zamienić na mocowanie magnetyczne, i swobodnie odłączać od roweru po zakończeniu jazdy. Nie ma również większego problemu by uchwyt zamontować na kierownicy, czy nawet na ramie motocykla, czy nawet czterokołowego pojazdu terenowego.