Nowy pensjonat w Białce Tatrzańskiej

 

Wiem, że to może i dziwnie zabrzmi, ale miałam tak dużo pieniędzy, że nie wiedziałam na co je wydawać. Nie pracowałam, bo mój mąż mnie utrzymywał. Czasami nudziłam się w domu, gdyż mój mąż często bywał w delegacji. Potrzebowałam jakiegoś zajęcia.

Otwarcie nowoczesnego pensjonatu

Białka Tatrzańska pensjonatyTo mój mąż wpadł na pomysł, żebym otworzyła jakiś biznes i mocno w ten temat się zaangażował. Nawet wpadł na pomysł, który bardzo mi odpowiadał. Otóż zaoferował, żebym otworzyła pensjonat w Białce Tatrzańskiej. Uwielbiałam tam jeździć i dlatego to miejsce wziął pod uwagę. Zgodziłam się na to, ponieważ piękna była Białka Tatrzańska pensjonaty, które tam były zawsze były pełne gości i miałam świadomość, że nudzić na pewno się nie będę. Mąż wszystko załatwił i w następnym sezonie stał nowy pensjonat, którego byłam właścicielką. Budynek został wybudowany od podstaw i sama miałam go urządzić. Chciałam, żeby wszystkie pokoje dla gości różniły się od siebie, dlatego wnętrza zaaranżowałam sama. Na parterze za recepcją była restauracja dostępna dla gości, którą również urządziłam. Kwestią zatrudnienia ludzi do pensjonatu zajęłam się osobiście, ponieważ skoro to ja miałam prowadzić pensjonat, to chciałam decydować o tym, kto będzie w nim pracował. Pensjonat był nowoczesny z dostępem do basenu i sauny. Wiedziałam, że taka oferta zdecydowanie przyciągnie turystów. W restauracji serwowane były potrawy, które przyrządzał znany i ceniony kucharz. Pensjonat został otwarty na początku marca.

Byłam bardzo wdzięczna swojemu mężowi za pomoc, ponieważ prowadzenie pensjonatu zdecydowanie mi odpowiadało. Miałam mnóstwo zajęć i nigdy się nie nudziłam. Ze wszystkimi gośćmi zawsze udawało mi się nawiązać dobre relacje i dzięki temu zawsze wracali oni do mojego pensjonatu.