Odkrycie wartości zasad BHP

 

Od kiedy byłam mała zastanawiałam się, o czym rozmawiali dorośli kiedy wspominali, że muszą w swojej pracy przejść szkolenie z zasad BHP. Kiedy się ich o to pytałam, tłumaczyli mi, jednak nigdy do końca tego nie zrozumiałam. Kiedy urosłam i znalazłam pracę w fabryce szyb, w końcu zdałam sobie sprawę, na czym to wszystko polegało.

Podróż do Warszawy na szkolenie

szkolenia bhp warszawaPamiętam jedną sytuację, gdy jedna z bardzo cenionych kierowniczek weszła do pewnego pomieszczenia, zapominając o tym, że powinno się do niego wchodzić tylko i wyłącznie w wyznaczonej do tego kamizelce. Zamieszanie było bardzo duże, a ja nie miałam pojęcia dlaczego. Podeszłam do chłopaka stojącego obok mnie i spytałam się, o co chodzi. Oświadczył mi on, że zrozumiem, kiedy nauczę się zasad. I tak było. Dwa tygodnie później zostały zorganizowane szkolenia bhp warszawa. Pojechałam tam razem z grupą osób, które tak samo, jak ja były nowymi pracownikami. Tak wszystkiego się dowiedziałam i w końcu zrozumiałam, dlaczego te zasady są tak ważne. Trzymając się ich, po prostu dbamy o swoje i innych bezpieczeństwo. Wróciłam ze szkolenia szczęśliwa.Nie tylko dlatego, że było ono też po części naszą integracją, na której mieliśmy dużo czasu by poznać siebie nawzajem, pograć w gry, zwiedzić miasto, ale dlatego, że nauczyłam się, że potrzeba zasad, by móc odpowiednio wykonywać swoją pracę. Od tamtej pory, gdy pracowałam przy produkcji, nie zakładałam kamizelki tylko dlatego, że ktoś powiedział, bym to zrobiła, ale dlatego, że wiedziałam, dlaczego to robię.

Niektórych rzeczy dowiadujemy się z czasem. To o czym rozmawiają dorośli staje się tym, o czym my rozmawiamy, gdy stajemy się starsi. Jest to naturalne, ponieważ w tym przypadku widzę, że niektóre aspekty trzeba poruszać niezależnie od tego czy pokolenia się zmieniają. Tym aspektem mogą być właśnie zasady BHP.

Więcej informacji na stronie: https://www.admir.com.pl/