Parawan pokojowy to lepsze rozwiązanie niż remont

Ponad pół roku temu założyłam firmę. Dosyć szybko nauczyłam się, że muszę być dostępna praktycznie dwadzieścia cztery godziny na dobę, dlatego wydzieliłam sobie mały kącik w salonie jako miejsce pracy. Było to bardzo wygodne rozwiązanie dla mnie, ponieważ większością spraw i tak zajmowałam się w domu.

Wybór parawanu do pokoju

parawan pokojowy tanioNie raz zdarzało się, że kiedy miałam gości, musiałam chociaż przez chwilkę popracować. Dopiero wtedy odczułam, jak bardzo powinnam oddzielić jednak część wypoczynkową od kącika biurowego. W związku z tym zdecydowałam się kupić parawan pokojowy tanio. Najbardziej podobało mi się, że w sklepie internetowym było wiele dostępnych modeli parawanu pokojowego. W końcu zdecydowałam się na delikatne, kobiece wzory na dzielniku. Zależało mi przede wszystkim, żeby wyglądało ładnie i wtapiało się w tło pokoju dziennego. Chociaż z drugiej strony parawan pokojowy troszkę powinien przyciągać wzrok. Ja wybrałam stonowane kolory, ale moja koleżanka zdecydowała się na mocne, intensywne barwy i muszę przyznać, że efekt był niesamowity! Później musiałam zdecydować, czy chciałabym, żeby składał się z trzech czy pięciu części. Wymierzyłam sobie jedną, jak i drugą długość, żeby realnie zobaczyć, ile miejsca by zajmowały. Wybrałam większy parawan, ponieważ zakrywał więcej niż początkowo chciałam. Stwierdziłam, że parawan pokojowy jest nieinwazyjny oraz zdecydowanie tańszym rozwiązaniem niż przykładowo remont pokoju i dzielenie go na dwie mniejsze części. 

Moim skromnym zdaniem parawany mogą być ozdobą jak i dzielnikiem pokoju. W sklepach internetowych można znaleźć tyle różnych modeli, że niekiedy  można mieć ogromny problem, aby zdecydować się na jeden, konkretny wzór. Warto także zastanowić się, przemyśleć, jaka długość parawanu pokojowego nam wystarczy. Czasami mniej, znaczy jednak więcej.