Pobyt w zabytkowym pałacu ze spa

Wraz z moim mężem szukaliśmy pomysłu na biznes, ponieważ po wielu latach spędzonych za granicą chcieliśmy otworzyć jakieś przyjemne miejsce w Polsce, w którym moglibyśmy spełniać się zawodowo. Po jakimś czasie, znaleźliśmy odpowiednią nieruchomość.

Poszukiwania pałacu ze spa

pałac ze spaPostanowiliśmy wszystkie swoje oszczędności zainwestować w bardzo unikatowy i niezwykły lokal, który spełniałby wiele potrzeb naszych przyszłych klientów. Spędziliśmy wiele dni szukając odpowiedniego miejsca, jednak po kilku miesiącach mogliśmy cieszyć się już własnym hotelem. Znaleźliśmy cudowny pałac ze spa, który wymagał jedynie drobnych remontów i napraw, a po załatwieniu wszystkich urzędowych formalności przystąpiliśmy do bardzo intensywnej promocji obiektu. Zatrudniliśmy odpowiedni i przeszkolony personel, a gabinety spa, które zostały odnowione sprawiały bardzo przyjemne wrażenie. Pierwsi goście naszego hotelu zawitali do nas w ubiegłe lato, a my byliśmy bardzo zadowoleni z ich pobytu, bo zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że wszelkie formy promocji oraz nasz czas i ogromne zaangażowanie nie poszły na marne. Goście naszego obiektu mogą korzystać z wielu atrakcji dostępnych zarówno w hotelu, jak i poza nim. Oprócz nowoczesnej strefy spa, posiadamy bardzo intuicyjny system saun, basenów, grot solnych, w których nasi goście mogą odpocząć i zregenerować siły. Pokoje i apartamenty naszego zabytkowego pałacu utrzymane są w stylu klasycystycznym, a ich elegancki wystrój przypada do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Również nasza sala restauracyjna serwuje potrawy z okolicznych lasów, a regionalne przysmaki stały się prawdziwym hitem, do których często wracają nasi goście.

Otwarcie swojego własnego biznesu zmusza nas do podjęcia wielu nieprzewidzianych kroków, musimy zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, jednak efekt finalny w naszym przypadku przerósł nasze oczekiwania, a my wraz z naszymi gośćmi i pracownikami cieszymy się z tak wspaniale zarządzanego obiektu.