Popularne odmiany suszu CBD

Wśród produktów konopnych, na szczególne wyróżnienie zasługuje susz CBD, czyli legalna marihuana. Nie chodzi tylko o to iż jest ona najtańszym produktem, pozyskiwanym z konopi, ale, przede wszystkim, o to, że może zawierać maksymalną ilość tej substancji aktywnej.

Jakie odmiany suszu są najlepsze?

susz konopny amnesiaGdy chodzi o wygląd, aromat i smak kwiatostanów legalnych konopi, nie różnią się one niczym od odmian nielegalnych. Ale kluczową kwestią, jaka sprawia, że to dwa zupełnie różne produkty, jest fakt iż w marihuana CBD zawierać może, maksymalnie, 0,2% teterahydrokannabinolu (THC), podczas gdy odmiany nielegalne zawierać mogą od trzech do, ponad, trzydziestu procent tej substancji psychoaktywnej. Zatem, na pierwszy rzut oka, widać, że legalny susz ma w składzie jedynie śladową zawartość tego składnika, w związku z czym jest wolny od działania odurzającego oraz uzależniającego. Jeśli natomiast chodzi o odmiany warte rekomendacji, to, na pewno, jedną z nich jest kultowa Amnesia. Charakteryzuje się ona bardzo żywicznymi kwiatostanami, wyjątkowo intensywnym aromatem i korzenno – owocowym smakiem, a przy tym jest niedroga. Wszak susz konopny Amnesia kosztuje, zaledwie, 15 – 17 złotych za gram. Natomiast, gdy zdecydujemy się na jednorazowy zakup większej ilości, to ten koszt obniży się, nawet, o kilka złotych na jednym gramie. Zaznaczyć jednak trzeba, że sprzedaż w pakietach jest domeną, głównie, sklepów internetowych.

Istotnie, warto zdecydować się na zakup suszu Amnesia, ponieważ jest to odmiana, uznawana powszechnie za jedną z najlepszych na rynku. Co bardzo ważne, zawiera ona nawet ponad czterdzieści procent kannabidiolu, co sprawia, ze można stosować ją w terapiach wielu schorzeń i dolegliwości, także tych o charakterze przewlekłym.