Poszukiwania biura nieruchomości

 

Jakiś czas temu dowiedziałam się, że odziedziczyłam dom po moich dziadkach. Załatwiłam wszystkie formalności spadkowe, ale szczerze mówiąc nie wiedziałam, co z tym zrobić. Nie zamierzałam się tam przeprowadzać i nie miałam też czasu na to, aby samodzielnie ogarnąć kwestie wynajmowania komuś domu. W końcu doszłam do wniosku, że najlepiej będzie go sprzedać.

Gdzie w Katowicach znajdę biuro nieruchomości?

najlepsze biuro nieruchomości - KatowiceW pierwszej kolejności musiałam znaleźć agenta nieruchomości, który pomoże mi ze wszystkimi formalnościami. Wiedziałam, że mogą być one skomplikowane, dlatego zależało mi na tym, aby znaleźć kogoś, kto ma doświadczenie na rynku i zajmie się moją sprawą naprawdę kompleksowo. Krótko mówiąc, było mi potrzebne zdecydowanie najlepsze biuro nieruchomości – Katowice to duża miejscowość, dlatego bez problemu znalazłam takie miejsce. Było to renomowane biuro nieruchomości, które mieściło się tutaj już od wielu lat i miało wielu zadowolonych klientów. Udałam się tam jeszcze tego samego dnia i powiedziałam, jakiej pomocy potrzebuje. Okazało się, że to była bardzo dobra decyzja, ponieważ agent nieruchomości bardzo mi pomógł. Nie tylko powiedział mi on, jakie dokumenty i formalności będą mi potrzebne przed sprzedażą, ale także skonstruował dla mnie ogłoszenie sprzedażowe i pomógł przygotować jego wnętrze przed pokazywaniem potencjalnym klientom.

Jego bardzo dużą zaletą było również to, że mógł on pokazywać mieszkanie potencjalnym klientom w moim imieniu. Dzięki temu nie musiałam tracić na to czasu, aby zwalniać się z pracy za każdym razem, jak ktoś będzie chciał oglądać mieszkanie. Agent wszystko bardzo dobrze zorganizował i już wkrótce pojawił się klient, który zdecydował się zakupić ode mnie tę nieruchomość. Byłam bardzo zadowolona z tego faktu.