Poszukiwania body dziecięcych

Niedawno urodziłam swoje pierwsze dziecko. Wiedziałam, że na początku nie będzie mi łatwo, ale nie spodziewałam się, że największą trudność będę miała z ubieraniem dziecka. Córeczka była tak delikatna, że obawiałam się, że coś jej zrobię, zakładając jej ubranko przez głowę. Zdecydowałam się więc kupić więcej body, w które mogłam ją szybko i wygodnie ubierać.

Kupno body dziecięcego w rozmiarze 62

body dziecięce - rozmiar 62Córeczka bardzo szybko rosła, dlatego teraz było mi potrzebne body dziecięce – rozmiar 62. Po zakup takiej odzieży udałam się do sklepu z artykułami dla niemowląt i małych dzieci. Bez problemu znalazłam tam body, które w pełni spełniały wszystkie moje oczekiwania. Były to miękkie, bawełniane body zapinane na całej długości, w które można było ubrać dziecko naprawdę szybko i wygodnie. Wybrane przeze mnie ciuszki można było rozpiąć tylko w kroku, co ułatwiało zmianę pampersa, bez konieczności zdejmowania całego ubranka. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że wybrane przeze mnie body są często kupowane przez młodych rodziców, ponieważ charakteryzują się naprawdę dużą wytrzymałością i solidnością. Można je wielokrotnie prać nawet w bardzo wysokich temperaturach i nie niszczą się w praniu. Poza tym są dostępne w naprawdę wyjątkowo niskiej, atrakcyjnej cenie. Od razu zdecydowałam się je zakupić. Bardzo szybko przekonałam się, że to była właściwa decyzja.

Body w rozmiarze 62 idealnie leżały na moim dziecku. Mogłam z łatwością ubrać w nie córeczkę. Bardzo dobrze sprawdzały się zarówno w domu, jak i podczas spacerów. Były wykonane z „oddychającej” bawełny, dzięki czemu zapewniały odpowiednią cyrkulację powietrza. A co za tym idzie, dziecko nie pociło się w nich nadmiernie nawet podczas wysokich temperatur na zewnątrz. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.