Poszukiwania prawnika od rozwodów

Kiedy dowiedziałam się, że mój mąż mnie zdradza, natychmiast zdecydowałam się złożyć pozew rozwodowy. Miałam nadzieję, że przyjmie on „na klatę” swoje winy, jednak szybko się przekonałam, że moje nadzieje były płonne. Mąż nie dość, że nie chciał przyznać się do winy, to jeszcze oskarżał mnie o to, że ja jestem winna jego zdrady. Nie mogłam na to pozwolić.

Gdzie w Przemyślu znajdę prawnika od rozwodów?

rozwód - przemyślPostanowiłam walczyć. Najpierw musiałam oczywiście znaleźć prawnika, który wytłumaczyłby mi na czym (od strony prawnej, formalnej) polega rozwód – Przemyśl to miejscowość, w której udało mi się znaleźć bardzo dobrą kancelarię adwokacką, która specjalizowała się w rozwodach. Zatrudniała ona zdecydowanie najlepszych prawników i adwokatów, którzy doskonale znali się na prawie cywilnym. W swoim wieloletnim doświadczeniu zawodowym mieli na koncie wiele udanych spraw rozwodowych, a także tych z zakresu prawa alimentacyjnego oraz podziału majątku po rozpadzie małżeństwa. Wiedziałam więc, że będę mogła skorzystać tam z kompleksowej pomocy. Bardzo szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że mogłam liczyć tam na fachową i rzetelną pomoc. Prawnik do którego się udałam, okazał się bardzo dobrze zorientowany we wszystkich przepisach, także tych które niedawno uległy znowelizowaniu.

W dodatku podszedł on do mojej sprawy z pełnym zaangażowaniem i przeanalizował ją indywidualnie, dzięki czemu udało mu się świetnie mi pomóc. Mój mąż, kiedy przekonał się, jak świetnego mam adwokata, który mnie reprezentuje przed sądem, musiał w końcu odpuścić i przyznać się do zdrady, a tym samym przyznał się, że jest winnym rozpadu naszego małżeństwa. Cieszę się, że zdecydowałam się na taki krok i wybrałam tą dobrą kancelarię.