Potrzebowałam sprawdzonego odbioru złomu

Niedawno dowiedziałam się, że odziedziczyłam mieszkanie po dziadkach, których szczerze mówiąc nie widziałam na oczy od dobrych kilkunastu lat. Kiedy załatwiłam wszelkie formalności spadkowe, udałam się do tego mieszkania. Okazało się, że mieszkanie jest w bardzo złym stanie. W dodatku z jakichś powodów dziadkowie od lat gromadzili w nim złom.

Kto z Poznania zajmuje się odbiorem złomu?

sprawdzony odbiór złomu - poznańZdecydowałam się sprzedać ten cały złom. Był tylko jeden problem. Nie wiedziałam, gdzie mogłabym to zrobić. Całe szczęście z pomocą przyszła mi moja koleżanka. Poleciła mi ona miejsce, które miało w ofercie sprawdzony odbiór złomu – Poznań to miejscowość na terenie której dojeżdżali do klientów i w przypadku dużej ilości złomu odbierali go wprost z danego miejsca. Ona sama korzystała kiedyś z usług tego miejsca i była bardzo zadowolona, ponieważ zaproponowali jej naprawdę wysoką solidną cenę za dostarczony złom. W swojej siedzibie, która mieściła się w praktycznie samym centrum Poznania posiadali wagę, która ważyła do wartości 60 ton. Dużą zaletą było także to, że za odebrany złom płacili od razu gotówką. Zdecydowałam się skorzystać z usług tego miejsca, ponieważ brzmiało to naprawdę zachęcająco. Skontaktowałam się z nimi jeszcze tego samego dnia. Okazało się, że pracownik jeszcze dzisiaj może do mnie przyjechać i odebrać złom.

Oczywiście zgodziłam się i już po niespełna dwóch godzinach mogłam cieszyć się z tego, że w mieszkaniu nie zalegały sterty złomu. Dostałam bardzo dobrą cenę za kilogram złomu. Cieszę się, że trafiłam do tak rzetelnego punktu skupu złomu, gdzie można było sprzedać zarówno niewielkie sprzęty, jak i dużą ilość przemysłowego złomu, który następnie zostawał poddawany recyklingowi. W ten sposób dbało się również o środowisko.