Potrzebowałem dużych luster do mieszkania

Całkiem niedawno dostałam w spadku mieszkanie po dziadkach. Miałam już dosyć życia na wynajętym mieszkaniu, dlatego doszłam do wniosku, że najlepiej będzie, jak tam zamieszkam. Sęk w tym, że mieszkanie trzeba było najpierw porządnie wyremontować. Remont zmierzał już ku końcowi, teraz musiałam tylko dokupić parę bibelotów i sprzętów, dzięki którym zaaranżuje wnętrza według moich potrzeb.

Poszukiwania najlepszych, dużych luster

duże lustro z nowego sączaJedną z rzeczy, którą musiałam sobie kupić było duże lustro z Nowego Sącza. Do wybranego przez siebie sklepu w tej miejscowości, wybrałam się w pierwszej wolnej chwili. Sklep ten znajdował się w samym centrum Nowego Sącza i mogłam tam trafić bez żadnego problemu. Najważniejsze było dla mnie jednak to, że można tam było dostać naprawdę duży wybór różnorodnych nowoczesnych i pięknie wyglądających luster. Sprzedawczyni poleciła mi solidne i pięknie wykonane lustro w drewnianej ramie, które było bardzo duże i bez problemu można było przejrzeć w nim od stóp do głów. Nawet kiedy stanęło się bardzo blisko lustra mieściła się w nim cała sylwetka. Sprzedawczyni poleciła mi to lustro, ponieważ pochodziło od renomowanego i bardzo dobrego producenta, który dawał ponad pięcioletnią gwarancję na swoje lustra. Najważniejsze jednak było dla mnie to, że lustro jest bardzo ładne i świetnie pasuje do wystroju mojego mieszkania.

Zdecydowałam się je powiesić w salonie, ale bardzo dobrze pasowało także do przedpokoju czy garderoby. Zwróciłam uwagę na to, że jest ono bardzo proste w czyszczeniu, na tafli szkła nie zostają żadne ślady po czyszczeniu, natomiast warto zwrócić uwagę na to, że jest ono odporne na wszelkie zadrapania czy drobne uszkodzenia, które mogą wynika z normalnego użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupionego lustra do mieszkania.