Poznasz sportowca po koszulce

 

Samo bieganie i chodzenie z kijkami to było dla nas za mało. Chociaż w uprawianiu sportu na amatorskim poziomie spełnialiśmy się w stu procentach, to zależało nam na tym, aby pasją zarażać innych. Właśnie dlatego założyliśmy stowarzyszenie.

Nazwisko na sportowej koszulce to podstawa

koszulka z nazwiskiemTo, co zaplanowaliśmy, dość szybko udało nam się zrealizować. Wszelkie formalności zostały załatwione, liczba członków na początku może nie była zbyt okazała, ale to błyskawicznie się zmieniło. Dlaczego? Dlatego, że zaczęło być o nas głośno. Sami zaczęliśmy się promować. Oczywiście informacje w mediach były kluczowe, ale oprócz tego także media społecznościowe zrobiły swoje. Zaczęliśmy solidnie się organizować w sformalizowane ramy. Nie mogliśmy nie pomyśleć o koszulkach. To świetna metoda promocji, tym bardziej że zawodów w kalendarzu jest dość sporo, a na wiele z nich wyjeżdżamy grupowo, więc jest okazja się zaprezentować. Wiadomo, że koszulka z nazwiskiem to także możliwość pokazania się dla samego zawodnika, a także motywacja do treningu. Znaleźliśmy firmę, która wykonuje nadruki i projekty koszulek. W pakiecie zapłaciliśmy taniej, a przy okazji umówiliśmy się od razu na kolejne zamówienia, w końcu liczyliśmy na to, że dołączą do nas kolejne osoby i koszulki będą potrzebne także dla nich. Dodam, że wspólnie zaprojektowaliśmy to, co znalazło się na naszych stronach, czyli symbol miasta, nasze logo i oczywiście nazwa stowarzyszenia. A oprócz tego wspomniane nazwiska naszych reprezentantów. Dzięki temu naprawdę świetnie prezentujemy się na zawodach i mamy okazję promować stowarzyszenie oraz miejscowość, z której pochodzimy.

To dopiero początek. Chętnych do biegania i maszerowania razem z nami przybywa. A my, oprócz koszulek, zamawiamy także bluzy, czapki czy opaski. W końcu chcemy funkcjonować jako profesjonaliści. Niech inni wiedzą, że warto do nas dołączyć.