Preparaty wspomagające walkę ze zmarszczkami

 

Niedoskonałości pojawiające się na skutek procesu starzenia się skóry często powodują niezadowolenie ze swojego wyglądu oraz liczne kompleksy. Dużą popularnością cieszą się metody, dzięki którym można pozbyć się zmarszczek, ujędrnić i uelastycznić skórę oraz poprawić kontur twarzy. W gabinetach medycyny estetycznej oferowane są różnorodne zabiegi, dzięki które pozbywają się nawet głębokich zmarszczek i bruzd.

Właściwości dobrych preparatów o działaniu przeciwzmarszczkowym

stylage m na zmarszczkiUżywa się do nich specjalistycznych preparatów. Wiele produktów zawiera w swoim składzie substancje przeciwbólowe, dzięki czemu zabiegi są komfortowe dla pacjenta. Dużą popularnością cieszy się preparat Stylage M na zmarszczki. Jest on przeznaczony do wygładzania i wypełnienia nawet głębokich zagłębień na skórze. Spowalnia proces starzenia się naskórka, może być stosowany na bruzdy nosowo-wargowe. Często wykorzystuje się go również do zabiegów korekcji nosa takich jak spłaszczenie garbu lub lifting czubka. Umożliwia uzyskanie naturalnych efektów. Usieciowiony kwas hialuronowy w połączeniu z lidokainą jest skutecznym sposobem na to, by w sposób bezbolesny nawilżyć skórę twarzy, zwiększyć objętość ust, poprawić kształt nosa oraz dokonać zmiany kształtu płatków usznych. Zabieg może być wykonywany na twarzy, ustach, płatkach uszu, nosie i policzkach. Wysokiej jakości wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego wzbogacone są antyoksydanty.

Produkty takie poprawiają kondycję skóry i spowalniają proces starzenia się naskórka. Działają nawilżająco, wygładzająco i regenerująco. Preparaty znanych producentów są często wykorzystywane w wielu gabinetach medycyny estetycznej. Dzięki nim można pozbyć się bruzd, zmarszczek, kurzych łapek, cieni pod oczami. Często stosowane są także w podnoszeniu opadających kącików ust.