Profesjonalne kosmetyki do włosów z zaprzyjaźnionego sklepu

Kiedy ukończyłam kolejny kurs fryzjerski, to uznałam, że jestem gotowa na poprowadzenie własnego salonu. Zawsze o tym marzyłam i sukcesywnie dążyłam do realizacji tego planu. Oczywiście wiązało się to ze sporymi wydatkami, ale mama mi pomogła i dzięki niej wynajęłam lokal i go urządziłam. 

Kupowanie kosmetyków do włosów w zaprzyjaźnionym sklepie 

sklep z profesjonalnymi kosmetykami do włosówPotrzebowałam profesjonalnych kosmetyków do włosów, bo przecież w salonie musiałam tylko takie stosować. Odwiedziłam kilka hurtowni i sklepów, jednak wszędzie ceny były jak dla mnie zbyt wysokie. Nie miałam pojęcia co zrobić a salon lada dzień miał zostać otwarty. Wtedy z pomocą przybyła przyjaciółka mojej mamy. Prowadziła ona sklep z profesjonalnymi kosmetykami do włosów i obiecała mi sprzedać produkty w mocno obniżonych cenach. Oczywiście miało tak być na początek, dopóki nie zacznę zarabiać. Przyjaciółka mamy obiecała przez rok czasu sprzedawać mi taniej profesjonalne kosmetyki do włosów i byłam jej za to bardzo wdzięczna, ponieważ dla mnie była to ogromna pomoc. Podczas pierwszych zakupów wybrałam bardzo dużo kosmetyków takich jak szampony, odżywki, farby do włosów czy rozjaśniacze. Potrzebowałam dużo produktów i tyle kupiłam. Koszt był o wiele niższy, ponieważ przyjaciółka mamy dotrzymała słowa. Były to bardzo profesjonalne kosmetyki sprawdzonych marek i wiedziałam, że dzięki temu klientki chętnie będą odwiedzały mój salon fryzjerski. Wiele się nauczyłam na tych wszystkich kursach i byłam pewna swojego sukcesu.

Po sześciu miesiącach było mnie już stać na kupowanie kosmetyków w regularnych cenach. Przyjaciółka mojej mamy regularnie odwiedzała mój salon fryzjerski. Często farbowałam jej włosy i za każdym razem była zadowolona z wysokiej jakości świadczonych przeze mnie usług.