Profesjonalne makijaże permanentne w Gdańsku

Zawsze podziwiałam dziewczyny, które mają rękę do malowania siebie i koleżanek. Ja nigdy nie umiałam zrobić estetycznego makijażu, a czas jaki mi zajmował sam proces tworzenia czegokolwiek na oku trwał wydawałoby się wieki, dlatego też zdecydowałam się na inną alternatywę.

Makijaże permanentne oczu

makijaż permanentny w GdańskuNiegdyś trochę interesowałam się robieniem makeupu. Oglądałam mnóstwo filmików instruktażowych i starałam się samodzielnie coś stworzyć na powiece, jednakże w praktyce oznaczało to jedynie umiejętność roztarcia cieni na oczach. Zrobienie prostej kreski eyelinerem graniczyło z cudem, a jeśli już się udało zajmowało mi mnóstwo czasu, którego nie miałam. Zwłaszcza rano najpierw przed szkołą, a w późniejszych czasach przed pracą. Nie oznacza to jednak, że nie lubię nosić makijażu. Wręcz przeciwnie. Dlatego zdecydowałam się na inną jego formę, czyli makijaż permanentny w Gdańsku. Jest tutaj kilka specjalistek, które posiadają na stronach internetowych swoje portfolio, a ja widząc ich efekty byłam bardzo zachwycona. Po zejściu malutkich zaczerwienień efekt makijaży był fenomenalny. Kreski były niezwykle równe, jakby makijaż wykonywała profesjonalna makijażystka. Zdecydowałam się zrobić sobie makijaż zarówno oczu jak i ust. Całe szczęście brwi mam bardzo ładne, więc nie potrzebowały one dodatkowej interwencji z mojej strony. Pani zajmująca się całym procesem zaproponowała mi subtelną kreskę na oku, a także delikatny obrys ust, który jednocześnie wizualnie nieco je powiększy. 

Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, a świadomość, iż jest to makijaż, który będzie mi towarzyszył zarówno za dnia, jak i nocą jeszcze bardziej sprawiała, że nie mogłam się posiąść ze szczęścia. Nie muszę rano tracić czasu na robienie sobie makijażu, który i tak efektowny nie był, a mogę sobie dospać jednocześnie idąc do pracy umalowaną.