Przytulny pokój w Kudowie Zdroju

Razem z moim mężem uwielbiamy spędzać czas w ciekawych miejscach. Długie spacery, dobre restauracje oraz odpoczynek w ładnych okolicznościach przyrody są tym, co nas najbardziej zachwyca. Także w tym roku postanowiliśmy wykorzystać ładną pogodę i wybrać się w jakieś miłe miejsce.

Wynajęcie pokoju w Kudowie Zdroju

pokoje kudowa zdrójNajchętniej odwiedzamy południe naszego kraju, ponieważ znajduje się tam masa cudownych zabytków oraz nieskazitelna przyroda. Pewnego dnia, w telefonie znalazłam atrakcyjną ofertę dla miłośników spacerów w jednym z piękniejszych miast uzdrowiskowych w Polsce. Postanowiliśmy skorzystać z okazji i zaczęliśmy szukać noclegów w tym uroczym mieście. Jeśli chodzi o pokoje Kudowa Zdrój niewątpliwie miała bardzo dużo do zaproponowania. Miasto posiada bogatą ofertę noclegową. Zarezerwowałam pokój dla siebie i męża i czekałam na wycieczkę. Po przyjeździe na miejsce, od razu udaliśmy się na spacer po pięknym parku, a następnie pojechaliśmy do ładnego hotelu położonego w cichej dzielnicy. W środku przywitała nas miła recepcjonistka i po zameldowaniu wręczyła nam kartę do pokoju. Nasz pokój był urządzony z klasą i gustem. Ściany były pomalowane na jasny i przyjemny kolor, na których widniały kolorowe obrazki przedstawiające panoramę miasta. Na środku pokoju znajdowało się wielkie, drewniane łóżko z ładną narzutą i miękkimi poduszkami. Obok umieszczono drewniane szafki nocne oraz pojemną szafę na ubrania. W jej wnętrzu powieszono szlafroki z logo hotelu oraz zapas wieszaków do ubrań oraz żelazko z deską do prasowania, co było dużym udogodnieniem. Mogliśmy również korzystać z ogromnego tarasu, a ładny stolik umiejscowiony obok telewizora zachęcał do odpoczynku. Również łazienka była urządzona w dobrym guście, a nam niczego nie brakowało. Pobyt w Kudowie uważam za bardzo udany i z pewnością ponownie wrócimy do tego uroczego miasta.

Tegoroczny urlop spędziliśmy w bardzo ładnym i przyjaznym mieście. Podczas wycieczki mieliśmy także okazję gościć w bardzo fajnym i atrakcyjnym miejscu, w którym zapewniono nam wszystkie wygody. Przy najbliższej okazji ponownie skorzystamy z usług tego wspaniałego miejsca.