Regularnie uzupełniany wkłady w apteczkach

Byłam sekretarką w spółce i miałam sporo obowiązków. Odpowiadałam nawet za szkolenia z BHP i musiałam pilnować terminów, żeby każdy z pracowników na pewno szkolenie okresowe odbył we właściwym czasie. Lubiłam swoją pracę, bo była ciekawa i pełna wyzwań.

Najlepsze wkłady w apteczkach firmowych 

wkład do apteczki din 13164Po ostatniej kontroli pracodawca został zobowiązany do zamontowania apteczek w każdym dziale. Oczywiście szef kupił je na własną rękę w internecie, ale były puste, jak się później okazało. Kazałam mu następnym razem wszystko zostawić mi, bo wiedziałam jak zamówić odpowiednio wyposażone apteczki. Musiałam wszystkie apteczki zaopatrzyć i wiedziałam, że to tego najlepszy będzie wkład do apteczki din 13164, którego postanowiłam poszukać. Zakupy zrobiłam w sklepie internetowym i jak się okazało, był to ten sam sklep, w którym szef kupił apteczki do firmy. Wkład do apteczki, który wybrałam był idealnie pasujący do apteczki zakupionej przez szefa. Zamówiłam pięć razy więcej wkładów do apteczek, bo wiedziałam, że w firmie wszystko szybko się zużywało. Pracowało tutaj ponad czterystu pracowników. Za zamówione wkłady do apteczek zapłaciłam z góry przelewem z konta firmowego, do którego miałam dostęp. Szef podziękował mi za pomoc i obiecał takie sprawy zostawić mi. W międzyczasie apteczki zostały zamontowane w całej firmie a jak dotarły do mnie zamówione wkłady do apteczek, to od razu wszystkie umieściłam w apteczkach. Dzięki temu każda apteczka w firmie była odpowiednio wyposażona.

O zaopatrzenie apteczek dbałam regularnie i wszystko miałam zawsze pod kontrolą. Dzięki temu pracownicy przez cały czas mieli dostęp do opatrunków, których potrzebowali. Z pracy byłam zadowolona i cieszyłam się, że w końcu zaoferowano mi umowę na czas nieokreślony.