Robienie dużych kuchni na wymiar

Od kilku lat prowadzę firmę, która zajmuję się robieniem pomieszczeń na wymiar. Moim konikiem jest robienie kuchni. Bardzo lubię swoją pracę, ze względu na to, że za każdym razem klienci życzą sobie coś innego. Teraz dostałam zlecenie na zrobienie bardzo dużej kuchni, z czego się cieszę.

Zlecenie na dużą kuchnię na wymiar

duże kuchnie w krakowie na wymiarSwoją pracę muszę rozpocząć od pojechania do tego klienta i obejrzenia kuchni. Muszę wiedzieć, jakie plany na te pomieszczenie ma klient. Może on sobie życzyć coś szczególnego, bądź zdać się na moją propozycję. Katalog kuchni można znaleźć na mojej stronie internetowej. Tam też umieszczam zdjęcia zrobionych już kuchni. Klient może się na nich wzorować. Stronę można znaleźć wpisując w wyszukiwarkę internetowa: duże kuchnie w krakowie na wymiar. Po przyjeździe do klienta, mogłam na spokojnie obejrzeć pomieszczenie i zrobić wymiary. Jest to bardzo ważne, gdyż później meble są robione pod konkretny wymiar. Jeżeli coś zostanie źle wymierzone, to później ciężko jest dopasować meble, które już są wyprodukowane. Na całe szczęście zrobiłam dobrze wymiary i mogę przejść do realizacji zamówienia. Klient zażyczył sobie kuchnię taką, jaką mam na jednym ze zdjęć w swoim katalogu. Na meble będę musiała poczekać tydzień. W tym czasie zrobiłam porządny plan kuchni i przedstawiłam go klientowi. Na dzień przed umieszczeniem mebli poprosiłam klienta, by wyniósł swoje meble. Następnego dnia moi pracownicy przyjechali do niego wstawić nowe meble.

Kuchnia jest już ukończona. Bardzo się ona spodobała klientowi. Jest ona przede wszystkim bardzo przestrzenna i o taką chodziło klientowi. Cieszę się, że mogłam podołać zadaniu i zrobić śliczną kuchnię. Mogę teraz przejść do realizacji następnego nowego zlecenia, które już na mnie czeka.