Sklep z bejsbolówkami męskimi

W naszym domu to ja ubieram całą rodzinę. Mamy konkretny podział obowiązków, mąż opłaca rachunki i zajmuje się samochodem. Ja ogarniam zakupy spożywcze i odzieżowe. Na całe szczęście ani mąż ani dzieci nie są wybredne i chyba na tyle znam ich gust, że nigdy nie mają żadnych obiekcji co do tego, co im kupuję. Ostatnio obkupiłam córkę, więc kolej przyszła żebym zrobiła jakieś zamówienie dla męża.

Oryginalne tanie bejsbolówki męskie

bejsbolówka męskaZ odzieży chyba mąż na tę chwilę miał wszystko. Jedyne na co ostatnio narzekał to, że popsuła się mu jego ulubiona czapka. Zazwyczaj mąż gustuje w sportowych strojach. Rzadko można go zobaczyć w eleganckiej koszuli, czy spodniach w kant. Tak naprawdę tylko w przypadku jakichś dużych uroczystości rodzinnych, w dni powszednie chodzi zawsze w dresach. W chwili wolnej od pracy usiadłam do komputera i zaczęłam przeszukiwać internet, w celu znalezienia jakieś fajnej czapki. Moją uwagę przykuła bejsbolówka męska, niby na pierwszy rzut oka bardzo klasyczna, ale jednocześnie dzięki małemu znaczkowi miała w sobie to coś. Sprawdziłam tylko dostępność kolorów, bo mój mąż uwielbia wszystko co czarne. Na szczęście w ofercie był ten kolor więc korzystając z okazji, że akurat była na nie promocja postanowiłam zamówić. Uznałam, że skoro na zdjęciu na modelu wygląda dobrze, to mój mąż na pewno nie będzie w niej wyglądał gorzej. Dodatkowo znamy już tę markę, bo to nie jest pierwszy nasz zakup w tym sklepie, więc o jakość nie musiałam się martwić.

Oczywiście czapka przyszła do nas jeszcze ładniejsza niż na zdjęciach. Mężowi tak się spodobała, że miał pretensje czemu zamówiłam mu jedną, a nie więcej. Od razu zerknęłam ponownie na ich sklep i razem z nim wybraliśmy jeszcze jedną, tym razem w kolorze ciemnego grafitu.