Sklep z ozdobnymi wstążkami reklamowymi

Niedawno ze znajomym otworzyliśmy interes skupiający się na nadrukach różnego typu obrazków, czy zdjęć na koszulkach lub kubkach. Zauważyliśmy duże zainteresowanie spersonalizowanymi produktami, dlatego zaryzykowaliśmy i otworzyliśmy coś swojego. Wiadomo, z początku wbić się na rynek jest ciężko, dlatego jeździmy na targi i imprezy i staramy się reklamować.

Ozdobne reklamowe wstążki hitem na targach

ozdobne wstążki reklamoweOstatnio wybraliśmy się na duże wydarzenie, jakim były jarmarki bożonarodzeniowe w naszym mieście. Mieliśmy własne stoisko, które wzbudzało spore zainteresowanie. Z polecenia znajomych postanowiliśmy zainwestować w jakiś produkt reklamowy, żeby ludzie mogli nas w jakiś sposób zapamiętać. Z początku chciałem, by to były długopisy z naszym logo, jednak z doświadczenia wiem, że takie długopisy szybko się wypisują. Zrobiliśmy rozeznanie w internecie co się opłaca zakupić i postawiliśmy na ozdobne wstążki reklamowe. Jest to coś nowego i szczerze to wcześniej z czymś takim się nie spotkałem. Na jarmarku każdy nas zaczepiał i wspominał, że te wstążki to super pomysł. Jednak to nic w porównaniu z targami, na które pojechaliśmy do stolicy. Okazało się, że wstążki stały się hitem reklamowym. Wiele osób z rożnych branż brało od nas namiary na firmę, która nam je wykonała. Nawet mój wspólnik stwierdził, że może wprowadzimy do naszej oferty takie reklamowe produkty.

Wstążki oprócz aspektu wizualnego dały nam ogromną reklamę. Zyskaliśmy wielu nowych klientów. Liczba zamówień przekroczyła wszelkie nasze oczekiwania. Jesteśmy z tego powodu ogromnie dumni i mamy nadzieje, że będzie tylko lepiej. Każdy wie, że własny biznes to ogrom pracy oraz nerwów, ale jesteśmy pozytywnie nastawieni i liczymy, że to dopiero początek naszej biznesowej drogi.