Sufitowa lampa z kryształami

 

Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jestem osobą, którą można nazwać estetą. Uwielbiam urządzać wnętrza, a szczególnie te swoje. Dlatego też kiedy zaoszczędziłem trochę pieniędzy, postanowiłem zmienić nieco wygląd swojego pokoju dziennego. Marzył mi się zakup pięknej lampy kryształowej, który postanowiłem w tym miesiącu zrealizować. Byłem tym bardzo podekscytowany.

Zakup sufitowej lampy kryształowej

lampa sufitowa kryształowaBędąc estetą, niezwykle ważny jest dla mnie wygląd własnego mieszkania. Niemal co miesiąc kupuję do niego różne dodatki, by wyglądało jeszcze piękniej. Odkąd tylko pamiętam, marzyło mi się posiadanie salonu urządzonego w stylu wiktoriańskim. Miałem już w swoim pokoju dziennym przepiękne bordowo-złote tapety i skórzaną sofę. Brakowało mi jednak odpowiedniej, pasującej do całości lampy. W celu jej zakupu, postanowiłem wybrać się do polecanego sklepu, w którym można znaleźć artykuły do urządzania wnętrz. Od razu udałem się do działu z lampami. Poszukiwana była przeze mnie lampa sufitowa kryształowa. Przez chwilę rozglądałem się bardzo intensywnie w jej poszukiwaniu. Gdy dostrzegłem swoją wymarzoną lampę, kąciki ust od razu wygięły mi się ku górze. Nie czekałem dłużej i od razu poprosiłem pracownika, by ten pomógł mi znaleźć model tej lampy spakowanej już do kartonu. Z prawdziwą dumą kierowałem się z tym modelem lampy do kasy. Oczyma wyobraźni widziałem już jak pięknie prezentuje się mój salon z nową lampą.

Teraz kiedy mój salon rozświetla przepiękna kryształowa lampa, o wiele chętniej zapraszam do siebie gości. Ci bowiem bardzo chwalą wystrój w moich czterech kątach, co miło pieści moje ego. Jestem bardzo zadowolony z decyzji, które podjąłem. Mam już też kilka następnych pomysłów na to, jak sprawić, by mój salon prezentował się jeszcze piękniej.