Świetny plecak do szkoły

Bardzo długo zajęło nam z mężem wytłumaczenie naszemu synkowi, że po przedszkolu będzie on chodził do nieco innego miejsca. Szkoła wydawała mu się czymś kompletnie obcym, więc z chęcią zabieraliśmy go na drzwi otwarte. Aby jakoś przyzwyczaić go do nowego miejsca, zadbaliśmy również o przyjazną wyprawkę pierwszoklasisty, na czele z nowym tornistrem.

Świetne tornistry dla pierwszoklasistów

tornister herlitzAby przekonać nasze dziecko do szkoły, postanowiliśmy zabrać go z mężem na zakupy. Na tych zakupach mieliśmy wyposażyć synka w wyprawkę dla pierwszaka. Muszę przyznać, że nasze dziecko bardzo się ucieszyło na wieść, że kupimy mu trochę nowych rzeczy. Najważniejsze było dla nas kupno dobrego plecaka, który nieco zadbałby o kręgosłup naszej pociechy. Dlatego też, kiedy znaleźliśmy się w sklepie z artykułami szkolnymi dla małych dzieci, podeszliśmy od razu do regału, na którym znajdował się tornister Herlitz. Jest to uznana marka, ciesząca się w Polsce popularnością od wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Doradca klienta również bardzo pochwalił nasz wybór, mówiąc że nie ma na rynku plecaków, które wyglądałyby fajniej i lepiej chroniłyby kręgosłupy dzieci przed wadami postawy. Kiedy nasz synek mógł wybrać plecak ze swoimi ulubionymi postaciami z kreskówek, uśmiech pojawił się na jego ustach. Zaczął nawet coś mówić o tym, że nie może się doczekać swojego pierwszego dnia w szkole. To dawało nam nadzieję, że nasza pociecha dobrze zaadoptuje się w nowym środowisku.

Pierwsze dni w szkole naszego dziecka były wyjątkowo dobre! Synek bardzo szybko znalazł nowych kolegów i polubił zajęcia. Bardzo chwali sobie również swój tornister, który przypadł do gustu nawet jego kolegom. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, że nasza pociecha tak dobrze zaaklimatyzowała się w szkole!