Szczecin – najlepszy szklarz w okolicy

Gdy ma się dzieci, to nigdy nie wiadomo, co wymyślą. A tym samym każdy powrót do domu z pracy może być jedną wielką niespodzianką, bo nigdy nie da się przewidzieć, co się działo podczas mojej nieobecności. Jeden z takich powrotów zapamiętam na bardzo długo, bo to co zobaczyłem, przekroczyło wszelkie moje wyobrażenia i oczekiwania, co do zachowania moich synów.

Potrzebny szklarz działający na terenie Szczecina

szklarz w szczecinieOtóż gdy wróciłem do domu, to pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to szyba z drzwi z jednego z pokojów synów rozbita w drobny mak i zamknięte drzwi do jego pokoju, jednak z tą różnicą, że w miejscu szyby była jedna wielka dziura. Wtedy to moja żona opowiedziała mi, co się stało. Otóż jeden z chłopaków zatrzasnął się w pokoju i żadnymi sposobami nie był w stanie otworzyć drzwi. Żona też nie mogła nic zrobić, więc powiedziała, że musimy poczekać na mnie. Wtedy moi synowie po cichu przez drzwi dogadali się, że wytłuką szybę, żeby można było przejść – i tak zrobili. Nie chcę nawet opowiadać, jaka była moja reakcja po powrocie. Najważniejsze było to, że potrzebny mi był teraz szklarz w Szczecinie, który byłby w stanie w miarę szybko naprawić te szkody, załatwić szybę, dopasować ją do drzwi i ją odpowiednio i bezpiecznie zamontować. Znalazłem namiar na polecanego fachowca i opisałem mu, czego dokładnie potrzebuję. Na szczęście nie było to żadne problematyczne zlecenie i umówiliśmy się z na następny dzień.

Miałem to szczęście natrafić na bardzo zdolnego i profesjonalnie podchodzącego do swojej pracy fachowca. Szklarz wykonał zadanie bardzo szybko i bez zbędnych ceregieli zamontował szybę na miejscu. Ja dodatkowo naprawiłem zamek i klamkę w drzwiach, by już na przyszłość uniknąć tak drastycznych sposobów na otwieranie drzwi.