Tegoroczne święta spędzimy w Zakopanem

Już od dawna planowaliśmy spędzić grudniowe święta gdzieś poza domem. Chcieliśmy spędzić je tylko naszą trójką, czyli my z żoną i naszym dziewięcioletnim synem. Jeszcze kiedyś marzyliśmy o wylocie do ciepłych krajów, ale ostatnio wpadliśmy na znacznie lepszy pomysł. I w końcu nam się to uda, bo zarezerwowaliśmy sobie piękny domek z bali w stolicy polskich Tatr.

Zarezerwowałem góralski domek w dobrej cenie

dom drewniany z bali w zakopanemNajpierw pomyśleliśmy, żeby zarezerwować sobie miejsce w hotelu. Po chwili zastanowienia doszliśmy do wniosku, że wolimy raczej kameralne noclegi. Chcieliśmy spędzić ten czas we troje, a w hotelach raczej jest to niemożliwe. Nawet wigilie organizowane są na sali restauracyjnej dla wszystkich gości jednocześnie. Zacząłem więc szukać innych noclegów i w ten sposób trafiłem na ogłoszenie, w którym do wynajęcia był dom drewniany z bali w Zakopanem. Zaskoczyła mnie ta oferta, bo oferowany dom był świetnie wyposażony i bardzo nowoczesny. Był też idealny dla nas, czyli dla dwojga dorosłych z dzieckiem. Cena była bardzo dobra, więc od razu go zarezerwowałem. Do Zakopanego pojedziemy na dziesięć dni, bo wyjedziemy tam tuż przed świętami a wrócimy w Nowy Rok. Mamy taką potrzebę, żeby trochę przy okazji tych świąt wypocząć, a wiadomo, że święta w domu to żaden odpoczynek. Na szczęście udało nam się znaleźć ten domek, bo to się doskonale wpisuje w naszą potrzebę spędzenia wspólnych rodzinnych świąt.

Nawet nie myślałem, że można jeszcze na jesieni znaleźć noclegi na święta w Zakopanem. A tu się okazało, że można wynająć cały domek i to taki typowo góralski. Już nie możemy się doczekać, żeby się poczuć jak górale. Dziesięć dni życia w górach w najpiękniejszej polskiej miejscowości turystycznej to jest zdecydowanie to czego całą naszą trójką potrzebujemy do szczęścia.