Trudny wybór – spinki ślubne do makietów.

 

Z reguły, gdy myślimy o weselnym ubraniu, pierwsza nasuwa nam się na myśl suknia Panny Młodej. Jednak nie tylko ona przecież bierze udział w uroczystości. Tak samo chce się przecież wystroić Pan Młody. On przecież także w tym dniu jest w centrum wydarzeń.

Kupujemy piękne spinki ślubne

piękne spinki ślubne do mankietówPrzede wszystkim oczywiście należy wybrać garnitur. Większość panów stawia raczej na klasykę – czyli czernie i granaty. Nie zwracają zaś uwagi na dodatki. A jest to błąd. Odpowiednio doprane mogę pomoc dodać stylizacji Pana Młodego cech charakterystycznych. Jednym z takich detali są właśnie spinki. Jak więc wybrać piękne spinki ślubne do mankietów? Przede wszystkim musimy zastanowić się, jaki jest nasz styl. Przecież chodzi to o dodanie to zwykłego garnituru odrobiny indywidualizmu. A do wyboru mamy setki wzorów. Są więc spinki klasyczne – złote, srebrne lub czarne. Tu królują formy geometryczne w najróżniejszych konfiguracjach. Możemy też postawić na spinki okrągłe – wtedy najczęściej mają one zdobiony środek. Znajdziemy takie, które mają tam np. motywy mechanizmu od zegarka, kwiaty czy nawet narysowane postaci z komiksów, seriali czy filmów. Skoro już o filmowych spinkach mowa, Panowie mają do wyboru całe zastępy spinek nawiązujących do popkultury. Spinki z Gwiazdą Śmierci czy głową wiedźmińskiego wilka? Oczywiście, nie ma problemu. Jak widać, cieszą się one tak dużym zainteresowaniem jak klasyczne wzory. Nic dziwnego – pozwalają one w subtelny sposób przemycić do weselnej stylizacji coś swojego.

Spinki do mankietów to ślubny detal, który jednak może znaczyć bardzo wiele. Dobrane do gustu Pana Młodego mogą być swoistą biżuterią. Mogą także podkreślać jego indywidualność i do zwykłego, czarnego garnituru i koszuli przemycać odrobinę jego świata.