Upominkowe i aromatyczne herbaty kwiatowe

Poszukiwanie idealnego prezentu dla bliskiej osoby nie musi być trudne. Upominkowe zestawy w korzystnych cenach obejmują popularne gatunki kawy i herbaty. Jaką zatem herbatę wybrać na prezent urodzinowy lub imieninowy? Zawsze sprawdzą się klasyczne mieszanki np. czarnej lub zielonej herbaty. Nowością są ekologiczne napary z suszonych kwiatów. Sprzedawane są w zestawie kwitnących herbat.

Ceny zestawów z ekologiczną herbatą

kwitnąca herbata zestawEkologiczne uprawy roślin wykorzystywane są np. do tworzenia aromatycznych mieszanek. Jaśmin, kwiat pomarańczy, bławatek, nagietek róża i wiele innych kwiatów ma działanie prozdrowotne. Kwitnące rośliny wydzielają odprężający aromat i mają wyśmienity smak. Doskonałym pomysłem na prezent urodzinowy jest kwitnąca herbata zestaw można zakupić w bardzo korzystnej cenie. Z czego składa się taki upominkowy koszyk herbat? Najczęściej bazą są popularne odmiany czarnej lub zielonej herbaty. Do nich dodaje się w odpowiednich proporcjach suszone liście kwiatów. Najpopularniejszym dodatkiem do naparów są oczywiście płatki róż. Inne, popularne gatunki stosowane w kwiatowych herbatach to jaśmin, bławatek, błękitny chaber, odżywczy nagietek czy też kwiat lipy. Nowością są ekologiczne kwiaty konopi. Stosowane w herbatach służą relaksowi i odprężeniu. Kwiat konopi pozyskiwany jest z legalnych upraw i stanowi obecnie jeden z popularniejszych dodatków do herbat z kwiatów.

Picie herbaty jest dla wielu osób odprężającym rytuałem w domu lub w pracy. Dlatego zestaw składający się z pachnących herbat to świetny prezent na upominek dla bliskiej osoby z rodziny lub dla koleżanki z pracy. Ceny naturalnych herbat kwiatowych są przystępne. Można też dobrać eleganckie prezentowe opakowanie, woreczek, kasetkę drewnianą z dedykacja i wiele innych dodatków.