Worek Sako do siedzenia

Mało, który mebel jest w stanie wytrzymać rozmaite pomysły dzieci. Nasza mała gromadka domowa w składzie trójki łobuziaków już nie raz udowodniła nam, że wyobraźnia dziecięca przerasta najśmielsze oczekiwania i sieje destrukcje w domu. Dlatego też z zainteresowaniem przeglądam wszelkiego rodzaju pomysły i porady na aranżacje przestrzeni domowej, szukając rozwiązań odpornych na pomysły dzieci. I nawet kilka patentów udało mi się wprowadzić w nasze życie.

Worek jako wygodne i ergonomiczne siedzenie

worek sakoMoim ulubieńcem i absolutnym numerem jeden jest pufa w salonie. Natknęłam się na to całkiem przypadkiem. No bo niby, która matka nie zainteresowałaby się meblem, który jest wygodny, niezniszczalny i ma niebanalny design. Tym właśnie zachwycił mnie worek Sako. To element wystroju, który w swojej budowie przypomina worek wypełniony specjalnych granulatem i tworzy coś w rodzaju pufy zdolnej zmieniać kształt. Nie straszne mu zatem dziwne pomysły moich dzieci, a one natomiast chętnie dostosowują jego atuty do swoich potrzeb. Worek jest wykonany z wytrzymałego ekologicznego tworzywa, które w prosty sposób można czyścić. Nasz jest ozdobiony kolorowym geometrycznym wzorem, który zachwyca nowoczesnym wyglądem. Po tym jak dzieci bawią się na nim w dzień, wieczorem ja mogę się w nim wygodnie rozsiąść i poczytać w spokoju książkę. Na worku można siedzieć i leżeć w dowodnej pozycji.

Takiego typu mebli potrzebuje moja rodzina. Elastycznych wytrzymałych i wszechstronnych, które do tego ładnie się prezentują. To przekonuje mnie, że warto poszukiwać kolejnych pomysłów i eksperymentować z wystrojem. Worek Sako służy całej naszej rodzinie i wszyscy jesteśmy z niego zadowoleni. Oto właśnie chodzi, żeby jedna rzecz miała wiele zastosowań i dawała radość całej naszej domowej gromadce.