Wybór sukienki na każdą okazję

Jak każda kobieta, ja również mam dość sporo ubrań w swojej szafie. Zawsze staram się kupować coraz to nowsze ubrania. Potem z kupionych elementów układam sobie pewne kompozycje. Na wieszaku mam powieszone spodnie, do tego dobrana bluzka oraz oczywiście buty. I nigdy nie zmieniam tych ubrań. Jak już raz dopasowałam tak ma zostać.

Założenie sukienki na szczególną okazję

sukienki na każdą okazjęDlatego też kupuję tyle ciuchów. Nie wybieram zbyt drogich. Są one w przystępnej cenie. Mnie stać na nie. Nigdy nie jest tak, że założę jeden komplet ubrań i potem odłożę te ubrania w kąt i nigdy już ich nie włożę. Nie zakładam je po kilka razy w miesiącu. Nie jestem wybredna pod tym kątem. Wiem niektóre kobiety może i tak robią, ale nie ja. Mam też przygotowanych kilka sukienek. Mam zrobioną wersje na miasto, na elegancją kolację oraz na randkę. Jeszcze pracuję nad innymi pomysłami. Chcę tak zrobić by mieć sukienki na każdą okazję. Ale do tego potrzeba czasu. Trzeba na te ubrania zarobić. Przy sukienkach to aż tak nie trzeba się napracować by stworzyć kreację na każdą okazję. Tutaj już wymieniam sukienki pomiędzy stworzone kreacje. Robię tak, że sukienka którą by można było założyć na luźne spotkanie z przyjaciółmi, równie dobrze może pasować na randkę z chłopakiem. Kwestią jest dobranie dodatków do sukienki. Bardzo często zmieniam torebki i buty. Przez tak niewielkie zmiany sukienka może nadawać się na dwa skrajne wypady. Lubię się tak bawić ubraniami. Mam wtedy poczucie, że dobrze będę wyglądać i tka jest w rzeczywistości. Wiele osób nie zwraca uwagi na to co nosi, ale ja zwracam i to bardzo co mam na sobie.

Jeśli lubicie modę, to warto trochę zaszaleć i komponować różne kreacje wyjściowe. Ja mam przygotowanych kilka takich kompletów ubrań. Jeden komplet na jednym wieszaku. Wtedy nie mam problemu co na siebie założyć. Najprościej jest stworzyć komplety z sukienek. Jedna sukienka może zostać wykorzystana na różne okazje. Liczą się dodatki.